Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominaként mik a hibalehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominaként mik a hibalehetőségeim?

Figyelt kérdés

Mit nem szeretnétek/szerettek egy domina viselkedésében?

Csak azért kérdezem, mert szeretném megismerni a hibáimat, tökéletesíteni a BDSM kapcsolatot kettőnk között.



2023. jan. 31. 03:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz erre így válaszolni. Engem az lomboz le, ha a domina nem elég határozott. Majdnem mindegy, hogy mit csinál, szinte mindenevő vagyok, de tegye ellentmondást nem tűrően.
2023. jan. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem szeretem ha nem tud verbalisan dominalni, ha megy a verés, de szóban, szavakkal nem tud dominalni, ez lelombozó!
2023. jan. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Egyetértek, szerintem is fontos a verbál része.

Anyagias dominánál nagyon alapnak kéne lennie a határozottságnak, amit gyakran összekvernek a felesleges durvulással és a káromkodással :D A határozottságom kapcsolatban néha ingadozik, de talán itt el lehet nézni, hogy nem mindig vagyok nagyon szigorú kedvemben... aztán néha elgurul a gyógyszer :)

2023. jan. 31. 05:11
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
Tanulj küzdősportot, ott határozottságot, gyorsaságot lehet tanulni, majd alkalmazd a domina szerepben a tudást, pl.: diótörés mezítláb:).
2023. jan. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha játszod a nagy domináns csajt, azt egy másik csajnak meg benyalsz.
2023. jan. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Másik csajnak? Switch szereppel van gond, vagy sima emberi kapcsolatokban?
2023. jan. 31. 06:12
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Emberi kapcsolatokban, szóval ha domináns akkor ne hagyja magát elnyomni azonos feltételek mellett egy másik csajnak.
2023. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet, de kinek mi
2023. jan. 31. 07:16
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

8

Pedig elég kiábrándító tud leni ha azt látod hogy a domináns csajod aki az egyik pillanatban téged irányított a másik pillanatban találkozik egy csajjal és elszáll a dominanciája, miközbe te épp mellette állsz.

2023. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez egy személyes csalódottság, ami nagyon specifikus. De megértem, ha valakit zavar, ha ilyet tapasztal.
2023. jan. 31. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!