Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 és fél hónapja volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél hónapja volt egy egyéjszakás kapcsolatom. Azóta gondolok rá. Sértette az egóm vagy megkedveltem?

Figyelt kérdés

Volt 3 találkozóm egy lánnyal és le is feküdtem vele. Ő azt mondta hogy neki ennyi elég mert komolyat most nem akar senkitől sem.

Azóta eltelt 2 és fél hónap,de gyakran gondolok rá.

Vajon amiatt gondolhatok rá gyakran,mert sérti az egómat,hogy neki csak egy éjszaka volt,vagy azért mert kicsit megkedveltem a csajt?

Már unom hogy mindennap eszembe jut,ő pedig lehet hogy már el is felejtett.



2023. jan. 31. 11:37
 1/4 anonim válasza:
mindkettő
2023. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen más csaj nem volt neked azóta, és hiányzik neked. Hogyha megismernél egy másik lányt, akkor ő rá már nem is gondolnál.
2023. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez is igaz,azóta nem volt senki. Úgy lehet hamarabb feledném

2023. jan. 31. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt és konkrétan úgy,hogy egy lány haver lefeküdt velem viszont azóta kb lány közelében se voltam szóval emiatt is hiányzik
2023. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!