Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi jön be, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi jön be, hol legyen egy férfi szőrös, szőrtelen? Arc, hónalj, mellkas, láb, segg, intim rész ….

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hagyja meg csak természetesre a testén. A szakáll is bejön, nagyon. A feje lehet kopasz :D
2023. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Intim legyen trimmelt vagy borotvált


Hónalj legyen csupasz

Undorító amikor az embernek csurom izzadság a hónaljkutyája

Amúgy strandon és uszodába megfigyeltem hogy a tizen huszonéves srácok mellet a 30as 40es férfiak is borotválják és sok 50es is

2023. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ hány éves. Ha korombeli, 20 vagy az alatti) akkor helyesebb mondjuk ha az arcán nincs szőr, bár volt barátomnak egyszer volt egy pici kis szőkés bajuszkája, azt imádtam. Sajnos leszedte, pedig jól állt neki😆

A többi igazából lényegtelen.

Ha fiatal, nézzen is ki annak.

Ha idősebb, legyen férfias.

2023. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Honalj, intim legyen szőrtelen. Ha nagyon dzsumbuj a háta vagy a mellkasa akkor azzal is kezdjen valamit.
2023. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen egy jeti, a többi lényegtelen.
2023. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hónalj legyen szőrtelen, vagy legalább rövidre vágott, és lehetőleg a háta se legyen szőrös :D Ha viszont valaki a lábát szőrteleníti, az szerintem inkább férfiatlan...


Minden más kb. mindegy, lehet szexi pl. a szőrös és a szőrtelen mellkas vagy intim rész is.

2023. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hónaljban nem szeretem a szőrt

karon, lábon maradhat természetes

a többi meg legyen ápolt (igaz ez arcra és intim területre egyaránt)


régebben azt mondtam volna, hogy a pasi is szőrtelenítsen (nekem is erős. nekem is gyorsan nő, mégis teszek ellene, mégis foglalkozom vele, így a pasi is megteheti szerintem)

aztán volt egy nagyon fekete hajú, nagyon szőrös pasim... IMÁDTAM!! persze gondozta is mindenhol, tehát azért nem volt dzsungel

2023. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hónalj és intim terület legyen csupasz, máshol lehet szőr bárhol.
2023. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!