Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori fantázia,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori fantázia, hogy egy nő megnézné valamilyen aktusban a párját egy prostival?

Figyelt kérdés
Mondjuk akár házaspár megy el "rosszlányhoz", ahol a nő csak passzív résztvevő, vagy csak másodhegedűs.

2023. febr. 1. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindennapos.
2023. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Minden nő alapjáraton versenyez nő társaival, fantázia szinten több nő fejében fordul meg már csak a saját egója miatt, hogy vajon mit kapna egy másik nő a kedvesétől.. de ugyanennyire nincs is tisztában magával a legtöbb nő még annyira sem, hogy ezt akár fantázia szinten fel merje hozni, mert rögtön dominálni kezdenek bennük a gátlásak és a torz önkép.
2023. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bejönne. N
2023. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Fantázia szintjén nem tudom, de nekem az egyik exemnek az volt a büntetése a félrelépéséért, hogy ki kellett fizetnie nekem egy prostit és végignéznie, ahogy a szeme láttára megdugom és leszop.


Akkor azt mondta, hogy ennyire még őt nem alázta meg férfi, de valahol izgató is volt a látvány és nedvesedett is tőle.

2023. febr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném nézni, inkább benne lennék egy ilyen hármasban. 44N
2023. febr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
engem kifejezetten izgatna, de azért legalább engem is nyaljon ki utána a prosti, miután végzett a pasimmal.
2023. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb nő szeretné.
2023. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a legtöbb nő nem szeretné nézni, hogy a párja egy másik nővel szexel.
2023. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem szex közben szeret arról fantáziálni, hogy egy másik nőt dugok, de ez csak fantázia, a valóságban ez válóok lenne nála.
2023. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam ilyesmiről fantáziálni. Elég sűrűn.

32/N

2023. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!