Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis miért vagyok ilyen? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért vagyok ilyen? Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Sok randi után összejöttem a barátommal, nagyon megvan a kémia, igazából még a csókig sem kell eljutnunk, és már nagyon felizgat. Viszont még sosem voltam pasival, és eléggé félek. Nem a fájdalom az oka, vagy a szüzességem elvesztésétől való félelem. Az orgazmus a baj… sosem volt még, magamnak sajnos sehogyan sem sikerült. Mindig azt gondoltam, hogy majd férfival menni fog, de mi van ha mégsem? Az annyira megalázó lenne. És ha mégis, fogalmam sincsen milyen az orgazmusom, és félek, hogy milyen, hogyan reagálok, és hogy ő hogyan reagál. Ha simogat, a mellem teljesen oké, még élvezem is, és ha a hasamat simogatja az is jó, de amint elindul a keze lefelé bepánikolok és megmerevedem. Bárhogy próbál nyugtatni, hogy csak simogatni szeretne, és ha nem megyek el akkor sincsen semmi baj, egyszerűen nem megy. Ő pedig nagyon nagyon kedves és gyengéd, és rossz érzés ezt tenni vele. Mit tegyek? 19L

2023. febr. 2. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Leteszteljelek a pasid előtt?

Előttem nem gond ha beégsz, de kitapasztalod h ne égj be a padid előtt

2023. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, azon aggódsz hogy ciki ha nem lesz orgazmusod???


Főleg elsőre?


Ne már.


Lazíts. Az èlvezet a lényeg, nem az elèlvezès! Majd az is jön idővel.

2023. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Ez pedig fejben dől el. Ha valahogy sikerül rávennie kellő türelemmel, hogy engedd el magad, bízz benne és navigálod közben, igazán jó is lehet már az első pár alkalom után.
2023. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyedül nincs, pasival sem lesz. Főleg hogy már attól bepánikolsz hogy elindul a keze lefelé. Így nem is értem mit vársz.
2023. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Lazíts! Feküdj le a pasiddal, de szex előtt tolj le két whiskey-kólát, az alkohol oldja a gátlásokat!
2023. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A fő gond az, hogy magadtól sincs, ezt kéne előbb megoldani kitapasztalni. De orgazmus nélkül is jo lehet. Élvezzél belőlle amennyít tudsz, a simogatást, ölelést, viccelődést, maszirozást. A szex, az együttlét döntően ugysem az orgazmusról szól. És attól hogy neked nincs orgazmusod, attól a másik még baromira élvezheti a testedet, viselkedésedet.

Persze azért érthető, hogy így tökéletlennek érzed magad, és így nincs olyan nagy kedved az egészhez.

2023. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Én már dobtalak volna
2023. febr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Először is fel kellene fedezned a saját tested, hogy elmúljon ez a félelem.

Másodszor Pedig egyáltalán nem ciki, ha nincs orgazmusod valami miatt. Ne úgy fogd fel, elvégre ember vagy, nem egy robot. Ha van valami kérdésed írj rám nyugodtan 😊

32N

2023. febr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha magadtól nem lesz, férfival sem hinném, hogy összejön elsőre. Fedezd fel magad. Én még feltenném a helyedben magamnak azt a kérdést is, hogy miért félsz a reakciójától. Csak azért, mert aki mellett biztonságban érzi magát az ember, akiben maximálisan megbízik, annak a reakciójától nem szokott félni.
2023. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Az a bajod, hogy elhitették veled, hogy a szexualitás valami teljesítményhez kötött verseny, ahol ha nem teljesíted a normát, akkor ciki vagy.


Azt kéne átállítanod a fejedben, hogy a szex nem a kipipált orgazmusról szól, hanem két ember közötti meghitt együttlétről, intimitásról, gyöngédségről és kellemes érzések özönéről. Hogy a végén van-e orgazmus, vagy nincs, különösen az ismerkedési szakaszban, tulajdonképpen tökmindegy. Marhára nem ezen kéne pörögnöd, hanem hogy jólérezd magad a pároddal, amikor kettesben vagytok. Az, hogy egyedül nincs orgazmusod, bőven lehet attól, hogy az egész szituációt kényelmetlennek érzed, és azon agyalsz végig, hogy de ciki, meg legyen már.

Viszont amíg nem engeded el ezt a téveszmét, addig az összes többi kellemes dologtól is megfosztod magad.

2023. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!