Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazastarsi kapcsolatban miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazastarsi kapcsolatban miert mindig en kapom meg,hogy mar megint szexelni akarok ha felhozom a temat? A nok olyan, nem is tudom... Bezzeg ha a felesegem jonne mindig, en nem utasitanam el. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Folyton ezt hallom ha szoba kerul a tema,hogy mar megint csak azon jar az eszem. Nem akarok 0-24be, csak heti 1-2-3x. Nem is eltervezett modon,csak essunk egymasnak. Megorulok ettol a kibalmaszott romatikabol. Kaparjak be a romantikat. Mar a szo hallatan is rossz erzes fog el,mint mikor kutyaszarba lep az ember. Es akkor csodalkoznak a nok,hogy a fickok fiatalabb, mozgekonyabb lanyok utan fordulnak. Kondiba is ott tornazik elottem a kis barack. Megkostolnam az tuti.
2023. febr. 3. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Rossz nőt vettél el.

Nőkén én igényelném a reggel - esti szexet. Itt én kapom meg, hogy dolgozhatnák inkább, mint egész nap azon jár az eszem.

33 éves vagyok, gyerek is van, de ennyi öröm lehetne az életben.

2023. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez ősi probléma.

A nők másképp állnak a testiséghez, szexuális értelemben.

Nekik a biztonság, az érzelmi kötődés kielégítő állapota,vegy- két gyermek felnevelése legalább olyan fontos, sőt sokszor fontosabb.

A férfiakat a szexuális tevékenység jobban izgatja, motiválja.

Szerintem ettől függetlenül sok nő hibázik, nem figyel a párjára, beleveszik az anyaszerepbe, és észre sem veszi,hogy a párjával mennyire eltávolodtak.

Ezért fontos az őszinte, nyílt kommunikáció ebben is, mert könnyen, észrevétlenül elcsúszhatnak a dolgok, és jön az elhidegülés... egy idő után pedig már menthetetlen a dolog.

Szerintem te is próbálj a lelkére hatni, őszintén beszélni vele a PROBLÉMÁról...

2023. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
10 evvel ezelott ez mukodott. Aztan 3-4 evvel kesob mar csokkent a motivacio. Aztan jott hazassag. Gyerek nincs. Csak faradt vagyok, stresszes vagyok, nicns kedvem van helyette. Minden mas tok jo,de ez a resze ...hat nincs ilyen resze max heti 1x.
2023. febr. 3. 09:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Próbáltad vele is megbeszélni, vagy csak itt picsogsz a háta mögött?
2023. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem néz rád férfiként ennyi
2023. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mar sokszor elmondtam neki...nagyon sokszor...
2023. febr. 3. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonzódik hozzád, nem kíván.
2023. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi nem mindig csak a férfiak járnak így. Mint előttem is írták, a nő is megkaphatja ugyanezt. Én se hozom már fel inkább a dolgot olyan sokszor, mert az állandó nyaggatás tuti nem hozza meg a másik fél kedvét a szexhez.


A leírásod alapján - már meg ne sértődj - azért arra lehet következtetni, hogy a feleséged kicsit másabb szexre vágyik mint amire te heti 3x. Sok nőnek kell a ráhangolódás, hogy nőnek érezhesse magát, tudja h kívánják. Neki már mondtad, hogy megkóstolnád a barackját?😁

Azon kívül olyat kell nyújtani az ágyban, hogy a farkadon akarjon tőle csüngeni 0-24ben. Szóval kérdezz rá mit szeretne másképp, mert ami jelenleg van az ezek szerint nem tetszik neki annyira.

2023. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg, hogy nem spontán mód akarsz együttlenni, hanem megtervezve. Lehet neki az jobban bejönne. Amikor tudod, vagy ő mondja, hogy mely napon, napszakban pihentebb.
2023. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem olyan kapcsolatom volt (nem volt házasság szerencsére) hogy a pasi nem akarta. nagyjából minden nap mikor hazamentem próbálkoztam, de kb elküldött masztizni...

minden más flottul ment köztünk, de hogy a szexel mi történt az nekem máig rejtély.

szerinte csak természetesen csökkent a vágy/tűz. (nem változott a testem, nem hanyagoltam el magam, semmi ilyenről szó sem volt)


na most, én megcsalni képtelen voltam (néha úgy éreztem, hogy ő bizony azt sem bánná, ha mással intézném el. konkrétan viszont nem mondta ki, a háta mögött meg nem ment)

már az is felmerült bennem, hogy vmi hormonális gebasz van a szervezetében (tiszta véletlenül olvastam) próbáltam terelni ebbe az irányba, de állítása szerint ez vele mindig így volt.

így élni tovább viszont nem bírtam, ezért szakítottam. amit persze nem értett...


neki kell futnod egy komolyabb beszélgetésnek vele. ne csak annyiból álljon, hogy te többet akarsz szexelni, hanem hosszasan mondd el a problémáidat kifejtve, kérd, hogy ő is mondja el, hallgasd is végig! és kérdezd meg tőle, hogy szerinte mit lehetne tenni? hogyan lehetne ezt kettőtök között egy szintre hozni? hogy mi lesz most és hogyan tovább a kapcsolatotokban.

2023. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!