Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lábfétis betegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétis betegség?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 22:50
1 2 3 4
 1/32 StevenUp ***** válasza:
66%
Nem, hanem trend
2023. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szerint beteges, nem betegség. Egy irányultság vagy szexuális vágy nem feltétlenül mulasztható el.


Egyébként egyik fétissel sincs különösebben baj, ha találsz benne partnert és másnak ezzel nem okozol rosszat és nem próbálod meg másra erőltetni.

2023. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem. De az első válaszoló is háttal van a Napnak, vagy pedig én már 13 éve is annyira trendi voltam hogy felizgat egy számomra tetszetős női láb.
2023. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Nekem is vannak fétiseim és simán eleget teszek a férfi lábfétisének, hiszen én is ezt várom el viszont, hogy legyen partner az én fétisemben. Ha valakinek plusz izgalmat adnak a női lábak, nem értem, hogy mi a probléma vele, miért ne lehetne eleget tenni neki, ha ettől neki még izgalmasabb lesz az együttlét. :) L28
2023. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem betegség a női lábakat szeretni, ahogy a női ajkakért, fenékért, mellekért, combokért rajongani sem. Vagy mitől lenne elfogadottabb a többi dolog?
2023. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló!

Teljesen egyet értek. Nem okozunk ezzel semmilyen fájdalmat akkor semmi gond nincs vele. De nagyon sokan elítélik.

2023. febr. 4. 23:00
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#4


Pedig egyszerű..


Ha valakiben valami undort kelt vagy azt gondolja róla, hogy beteges vágyak akkor nem fogja akkor sem egyszerűen megtenni, még ha ezzel a másiknak örömet is szerezne. A szexualitásban is van elég sok kompromisszum és el kell fogadni azt, ha valamire valaki azt mondja, hogy nem. Nyilván egy viszonylag jó kapcsolatban ahol nagyon jó az intimitás is, ott ezzel nincs gond, mert egyeznek a vágyak, igények és az egymás iránti vágy, hogy izgassák.


De ez minden fétisre igaz alapvetően..


Én például nem is tudom, hogy hallottam-e már olyan "fétist" nő szájából amire ne lenne a férfiak jelentős része simán kapható.. :D

2023. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2023. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Én próbáltam magamból kiölni és undorító videót nézni, meg undorító képeket amikor eszembe jutott a lábfétisem, de nem ment. Nem múlt el :(

Örökre megmarad ez velem.


F

2023. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező és 7-es válaszoló, mondjuk igen, mi lányok is különbözünk, de nálam teljesen természetes, hogy partner vagyok a férfi fétisében, én szeretem látni a pasi arcán azt a plussz izgalmat, látni rajta, hogy ez mennyire tetszik neki, és örülök annak, hogy így nagyon jó és izgalmas együttlétet, kalandot élhet meg velem. :)

4-es voltam.

2023. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!