Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol húzódik a szeretkezés és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol húzódik a szeretkezés és a dugás közötti határ?

Figyelt kérdés
Mikor lesz szeretkezésből dugás?

2023. febr. 7. 01:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
amikor berakod
2023. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%
Amikor hangsúlyosabban az egyik fél jobban élvezi az aktust, magára koncentrál és a másik igényeit nem veszi figyelembe.
2023. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Dunakeszinél.
2023. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A szeretkezést a szív vezérli a dugást padig az agy, ennyi a különbség.

Jaaaa és pasi voltam.

2023. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha a saját élvezeted a fontos az dugás,

amikor a közös élmény az szeretkezés

2023. febr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Amikor ösztönből teszed az dugás, mikor érzelemből az szeretkezés. Mind ez intenzitástól függetlenül. Ugyanis lehet hevesen szeretkezni is, ha az a helyzet, és mind két fél úgy kívánja. Érzéki dugásról viszont még nem hallottam.
2023. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt nem így valasztanam szét hogy az en élvezetem vagy a partnerem élvezete a fontosabb, dugásnal is lehez szeretni a másikat (tapasztalat), annyi h durvábban csinalja az ember akkor de ez csak akkor jó ha a másik fél is élvezi hogy durvább. Egy dugás után még izomláza is lesz az ember míg egy szeretkezesnel hát:D nem igazán
2023. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A szeretkezésben van érzelem, a dugásban nincs.
2023. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

5,6


14 cm felett legalább élvezetes a dugás. Ja mi, nem ide!



Amikor nem fontosak annyira az érzelmek, érzések.

2023. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy gondolom ahogy a #9

Nem az egymás iránti érzelmekről szól. A lassabb, amikor a csókok, simogatások is hangsúlyt kapnak, az a szeretkezés. A gyorsabb, hevesebb pedig a dugás. Itt is lehet csók, de inkább itt már szinte egymást felfalják a felek, a testet sem lassan végig csókolják, hanem azt is inkább már falják.

2023. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!