Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esetleg valami tippetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosómedve122 kérdése:

Van esetleg valami tippetek hüvelyi orgazmushoz hogy ne fájjon és hogyan tudom szoktatni magam hozzá. Eddig csak csiklóizgatással mentem el de váltani akarom mert már azt nem annyira élvezem. hogyan tudok eljutni hüvelyi izgatáshoz hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mi fáj olyankor?

Ha nem vagy elég nedves használj sikosítót

2023. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Nekem volt egy bnom aki nem tudot elmenni!

Állítása szerint velem egyszer tudot elmenni ! Nagyon boldog volt!

2023. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lepontozva hogy mi-hogy fáj? Alapbol semminek nem kéne ott fájnia ha elég nedves és nem túl durva/hagy sebet
2023. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs tippem, csak "élőben" tudnék megoldást...
2023. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dildó vagy ahhoz hasonló tárgy, amire jó ha húzol egy gumit.
2023. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

szűz vagy? én sem értem, hogy miért kéne fájnia


eleinte én is csak csiklóval tudtam elélvezni, sokáig tartott mikorra másképp is ment.

neked kell megismerned a saját testedet. simogasd magad, ujjazd, 1 ujj, majd 2... vehetsz egy vibrit vagy dildot.


most leírhatnám, hogy nekem mi a tuti póz vagy módszer a hüvelyi orgazmushoz (akár pasival akár egyedül) de nem törvény, hogy ez rajtad segíteni fog

2023. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért kellene fájnia??? :o

Egyébként a hüvelyi orgazmus képessége egy adottság - kb. mint a hallás. Van aki képes rá, van aki nem. Utóbbinak totál felesleges erőltetnie mert csak elveszi a szexualitás örömét a rágörcsöléssel saját magától.

2023. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Hajlított végű dildót, illetve vibrit próbálj! Esetleg egy komolyabb, erősebb célirányos csiklóvvibrit a csiklódra
2023. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Én 30 évesen jöttem rá hogy kell elérni a hüvelyit.

Próbáld ki hogy a has felöli részt izgatod, behajlított ujjakkal/oválisokat leírva/jobbra-balra végig simítod.

Nekem az vált be ha ezeket csinálom gyorsan és erősen

2023. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!