Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges olyan csajt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan csajt találni, aki jól is néz ki, és nem prosti, de annyit megengedne, hogy a lábfejét masszírozzák, puszilják?

Figyelt kérdés
Lányok, van, aki engedett ilyesmit? Mit kértél érte?

2023. febr. 7. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy ismeretlennek? Kizárt.
2023. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

egy vadidegen nem fogja még a lábfejemet sem masszírozni

a párom viszont simán megteheti. nem kérek érte semmit, úgyis fáj a lábam :)

2023. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen, lehet ismerkedni előtte..
2023. febr. 7. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy ti gondoljátok az ismerkedést? 3 privát üzi… Erre így sosem találsz. Keress egy barátnőt és ha nem száll el az agyad, engedni fogja.
2023. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4, Hát azért én nem csak 3 priviben gondolkodom, de egyébként igazad lehet :)
2023. febr. 7. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Bro' te engednéd egy idegennek, vagy akivel nem vagy "olyan" viszonyban hogy teszem fel a füled nyalogassa? Ha majd "meghódítottad" a csajt, a párod lesz, vagy lesz olyan szintű szimpátia hogy intim viszonyba kerüljetek akkor megengedi, addig nem.
2023. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6, hát azért el tudom képzelni, hogy van olyan csaj, aki, ha megbizonyosodik róla, hogy megbízható az illető, ismerkedés után, pl. éttermi meghívásokért, szórakozásból belemegy..

Mint ahogy pl. haver csajjal is megtörténhet, akivel azért közelebbi a viszony, hogy elárulja az ember ezt a vágyát, és ő megengedi..

2023. febr. 7. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ember, nem jól csinálod.

Szerintem sok nő értékeli és szereti ha a nap végén a PÁRJA megmasszírozza a lábát.

Ismerkedj, találj barátnőt és idővel ajánld fel neki ha mondja hogy fáj a lába.

Ne lihegj mint egy kutya hogy hsdd fogd meg a lábát, elfogad-e egy lábmasszázst.

Csak lazán ajánld fel neki ha mondja hogy fáj.

Úgyis mondja majd.

Nálam legalábbis így volt.Meg azóta is így van.Párom hetente többször is megkér rá.

Ja, és az sem mindegy hogy egy nő ilyen helyzetben hogy néz rád.

Szánalommal hogy hagyja neked, vagy hálás amiért megszabadítod a fájdalomtól és jó érzésben részesíted.Sőt, meg is köszönik.

Masszírozhatsz te eleget, csak ne ilyen nyomi stílusban próbálkozz.

Szerintem erre nem sok csaj vevő. :/

Ez kicsit szánalmas.

Idővel meg lehet alább hagy ez a fétised ha már nem lesz "elérhetetlen".

2023. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

#7 én meg azt tudom elképzelni hogy sétál az utcán egy milliárdos és azt mondja magában "hú de szimpatikus ez a fiatalember veszek neki egy lakást csak úgy". Na amit te elképzelsz az is ugyanolyan életszerűtlen.

Nem az számít hogy te mit képzelsz el, hanem hogy milyen a valóság. S nem ilyen. Leírtuk mi a megoldás a te dolgod hogy ugyanúgy az álomvilágodban élsz, vagy képes vagy változtatni.

2023. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas vagy kérdező, bocsi, de így van. Előbb szerezz egy barátnőt, majd valahogy úgy, ahogy a 8-as írta.
2023. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!