Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 11 nővel voltam, de közülük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 11 nővel voltam, de közülük csak 5-tel volt rendes szex, az katasztrofális aránynak számít?

Figyelt kérdés

Pl. 4-gyel csak orál volt (valakivel kölcsönös, valakivel nem), volt, hogy nem állt fel vagy épp nem volt óvszerünk... tehát különféle verziók.

Rendes szex alatt azt értem, hogy behatolás mereven és elélvezés is.


Nyilván erre egy incel azt írná, hogy bár ott járna, hogy már ennyi nővel szexelt, nem zavarná, hogy többel pedig nem sikerült - ám mégis úgy érzem, hogy ez valamilyen szinten lúzerség.


2023. febr. 7. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy?


Amúgy egyáltalán nem kevés ez így, csak akkor, ha minden hétvégén más nőnél próbálkozol be, de csak ennyi jött össze az évek alatt.

2023. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ez teljesen normális. Nekem is nőként durván a duplája akivel csak szopás/ujjazás volt, mint akivel rendes szex is volt.
2023. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj.
2023. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

4 lány puncijában jártam összesen.

2 lányt csak kinyaltam, 1 nőci punciját csak kézzel sikerült kényeztetni.

Rendezett kielégítő a szexuális életem. Nem érzem katasztrofálisnak.

szerintem neked sem kell.

Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség.

Volt olyan csajom, hogy ha életem végéig csak vele szexelhetnék, akkor sem érezném, hogy bármiből kimaradtam volna.

2023. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha pl annyi idős lennel mint én (25/l) akkor nem biztos h ismerkednek veled, nekem ez a szám sok én 3 emberrel voltam összesen ebből 2 hosszútávú kapcsolat, és minek ismerkednek olyannal akivel masabbak a nezeteim.
2023. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

11 nő az még kicsit sok is.

Én 7 nőt csókoltam meg életemben, 5 barátnőm volt és 4 nővel feküdtem le. Nem gondolom, hogy katasztrofális lenne. Most 40 évesen sem érzem ezt rossznak.

2023. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi egy atlag ferfinak, ha nem hazasodik meg huszonevesen.
2023. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább az a szánalmas, ha abban méred egy férfi értékét, hogy hány nőt fektet meg.

Nekem 9 nő fordult meg az ágyamban. Ebből 3 komoly kapcsolat, 1 olyan ami kapcsolatnak indult, de a szexen kívűl nem igazán csináltunk semmit, és 5 futó kaland. Ez 27 éves korom óta változatlan. Most 47 vagyok, de nem gondolom, hogy lemaradtam valamiről, vagy hogy lúzer lennék. Sőt, amióta itt olvasgatok, egyre inkább szerencsésnek érzem magam.

2023. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A 11. nő, akinél csak orál volt, adott még egy esélyt, úgyhogy az 5-6 arány 6-5-re változott, így életemben először több azok aránya, akikkel volt szex, mint akikkel nem.


Így alakult az évek során:


0-1 nem volt óvszer, nem történt semmi

0-2 nem állt fel, nem történt semmi

1-2 szüzesség elvesztése

1-3 orál

2-3 minden

2-4 orál

3-4 csak szex (orál talán nem is volt, de nem számít)

3-5 orál

4-5 minden

5-5 minden

6-5 minden (először csak orál, ezért 5-6 volt, de megtörtént a javítás)

2023. febr. 13. 09:22
 10/12 anonim ***** válasza:

"0-1 nem volt óvszer, nem történt semmi

0-2 nem állt fel, nem történt semmi"


Miféle nőkkel kezdesz te, hogy ennyi után otthagynak?

2023. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!