Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti mit tapasztaltok: a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit tapasztaltok: a férfiak hogy szexelnek? Törekednek a kölcsönös orgazmusra? Fontos nekik, hogy kielégüljön a nő is? Vagy csak a saját orgazmusuk? Mit tesznek, hogy a nő kielégüljön? Tudva, hogy a legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa.

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2023. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazt tudom megismételni mint a fenti kérdésnél, elméletben - előre fényezve magát hogy bejusson a bugyiba - mindenki törekszik de a gyakorlat erősen mást mutat.
2023. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi a gond a kérdéssel? És miért nevezel ostobának?
2023. febr. 8. 16:12
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, és én ugyanúgy megköszönöm és egyetértek veled, mint az előzőben.
2023. febr. 8. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nos, én azt tapasztaltam, hogy szeretnének jól teljesíteni, de technikai gondok akadnak. Konkrétan nem tudták, hogy kezdjenek neki, várták tőlem a csodát, lassúak voltak, fel sem tudtak izgatni.

Egyetlen partnerem volt, akit nagyon jónak mondok a szexben. Szenvedélyes volt, önálló, nem várta, hogy instruáljam, hanem tette, amire vágyott, de figyelt rá, hogy én milyen visszajelzést adok, élvezem-e, vagy szeretném máshogy. Nagyon szenvedélyesen ölelt, húzott magához, csókolt, éreztette, hogy mennyire kíván.

Na, ilyen férfivel nagyon könnyű elélvezni.

2023. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a párom addig sosem megy el mig el nem élveztem és soha nem engedi hogy csak őt elégítsem ki, akkor se ha kifejezetten szeretném.

De azért korábban is volt odafigyelő partnerem természetesen.

2023. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ötös, te arról beszélsz, hogy ügyesen izgatták a csiklódat? Nem akarok ennél közönségesebb lenni. A "technikai gondok" részt nem biztos, hogy tudom értelmezni. Nekem még soha nem volt hüvelyi orgazmusom (nem hiányzik, meg vagyok nélküle is), számomra a behatolás nem hozza el a gyönyört, ezért érdekel, nálad beletették-e, bele kellett-e tenni a te orgazmusodba a pluszmunkát, amit -az én tapasztalataim alapján- nagyon is szeretnek megspórolni.
2023. febr. 8. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Sehol nem említettem a csiklómat. Egyáltalán nem is gondoltam ilyenre.
2023. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, furcsállom is. Ezért kérdeztem rá. Ha végig a hüvelyi orgazmusról beszélsz, és az ehhez való technikáról, akkor tényleg nem tudok mit kezdeni a válaszoddal, mert ahogy írtam, nekem ilyen nem volt soha. Köszi, hogy válaszoltál.
2023. febr. 8. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom törekedik rá, igen. Amikor nem egyértelmű számára, akkor megkérdezni, általában igen a válaszom és csak utána megy el ő is.
2023. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!