Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők igazából nem mindegy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők igazából nem mindegy hogy mekkora a partner pénisze?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
De k@rvara mindegy, a f@szát csak én látom. Viszont pörögjön a nyelvecskéje és ne legyen alacsony.
2023. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
10-20 centi között mindegy
2023. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Mikropénisz vagy lóméret ne legyen
2023. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindegy, mert a használat nem a mérettől függ. Nagyon jó kocsit is lehet ügyetlenül vezetni.
2023. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem jó érzés kicsivel. Ez alatt kb. 15 cm alattira gondolok, ami még viszonylag vékony is. Nem mondom, hogy feltétlen szakítanék emiatt, ha minden más klappol, de hiányérzetem lenne. Voltam már 18-20 centis farkúakkal és nekem az volt az igazi. Olyan, mintha lett volna már Ferrarid, aztán be kéne érned egy Suzukival. Lehet úgy is élni, csak hiányérzeted lenne.
2023. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
#5 tipikus férfi válasz:D főleg a Ferraris példa. Amúgy a Suzuki nagyon jól kihasználható kisautó.
2023. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
#6 a tipikus férfi te vagy, mert nem tudod elfogadni, hogy nem mindenkinek jó a 12 centis péniszed. Tőlem ne hidd el, hogy nő vagyok, de ha valaha összekerülnénk és szex után eltűnök, akkor legalább tudni fogod, hogy miért..😂
2023. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem fogunk összekerülni, nem szeretem a nőket :)
2023. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
😧😧😧
2023. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Beszélgettem erről olyan nőkkel, akikkel olyan volt a kapcsolatom, vagy " baráti" viszonyban voltunk/ vagyunk.

Szerintem mi férfiak túlgondoljuk a dolgot, nem mindenki, de sokan.

Egy nőt egy 12 cm es farokkal is tökéletesen ki lehet elégíteni, ha ért hozzá a férfi. A minőségi szex nem elsősorban mérettől függ.

A mostani párom volt kb 18 cm es farkúval is. Nagyon rossz véleménye van róla. A méret kissé nagy volt, DE leginkább az érzelmi intelligenciát hiányolta, a törődést, az empátiát, a kölcsönösséget.

Nekem csak 14 cm es, de azt mondta, hogy mivel én sokkal jobban figyelek rá, több és intenzívebb orgazmusa van, sokkal minőségibb és intimebb a szex.

Remélem...

2023. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!