Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen ajánlott prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ajánlott prostihoz elmenni, ha amúgy az ember esélytelen barátnőre?

Figyelt kérdés

25 éves szűz férfi vagyok, szüleimnél lakok közlekedésmérnökként dolgozok a MÁVnál 240 netót keresek. Tehát karrierrel esélytelen vagyok a nőknél, valamint ronda az arcom. Sportolok 75 kg, 175 cm magas vagyok.


Várjak még, hátha összejön egy barátnő szerelmesen el tudom veszteni, vagy veszítsem el fizetőssel. Szüleim azt mondták majd , amikor családalapítás ideje lesz akkor vesznek elő mint jófiút 30 felett, hát nem tudom várjak-e addig vagy járjak fizetős lányokhoz. Több ismerősömnek 30 felett lett első kapcsolata rá 1-2 év múlva gyerek is. Nem tudom erre várjak vagy próbáljam ki milyen a prosti.



2023. febr. 9. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Sose esélytelen, csak próbálkozni kell. ;)
2023. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
30as éveim közepén járok, házam, lakásom, kocsim, ingóságaim vannak, 7 számjegyű fizum, barátaim, több hobbim, mégsem kellek senkinek 😉 szóval ez sztem nem valid, amivel a szüleid próbálnak vígasztalni
2023. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb, mivel ettől a kérdéstől sem fog veled szánalomból szexelni senki.
2023. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

18 évesen már tudtam hogy esélytelen, elmentem egy rosszlányhoz és utána lett annyi önbizalmam amivel utána több normális hosszútávú kapcsolatom is volt.

Sok sikert.

2023. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne magad hibáztasd hogy nincs esélyed. Azért tudom hogy nem könnyű de lassan ha elköltöznél otthonról az sokat lendítene a dolgon, de jobban jársz ha nem a szüzességed akarod elveszíteni hanem kapcsolatot keresnél. Nekem huszon évesen váratlanul jött egy csaj akivel megtörtént, pedig én korábban a vakságom miatt túlféltett voltam és ismerkedésre esélyem sem volt, és akkor jött össze a helyzet amikor nem számítottam rá.
2023. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami kalauzlányt! Mondd neki hogy nincs jegyed és büntessen meg jó alaposan!
2023. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Járjál prostizni aztán meglátod mennyivel leszel másabb vagy sem. Én is prostizni járok, mert munka mellett nincs időm és kedvem csajozni, sőt nem járok el ilyen helyekre, mert nemaz én világom a bulizás. Viszont vágyaim vannak, amiket megakarok élni és ezért prostizok. Az baromság majd idővel jobb lesz, nem lesz jobb. 33 vagyok. Attól függ mennyire mozdulsz ki a komfortzónádból és mersz élni. Én nekem ez nem megy, mert a megszokott kis dolgaimat szeretem. Prostinál is csak 1 lányhoz járok.
2023. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem mi koze a ket dologhoz egymasnak.

Ha all a cerka menj prostihoz, nem art ha szerzel egy kis tapasztalatot.

Ez utan meg vagy lesz baratnod vagy nem.


Az meg vicc hogy mernikkent 240 netto a fizud, keress masik allast.

2023. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18 év felett :D
2023. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Igaza van 8-asnak.

Az meg különösen gáz hogy minden kategóriába kiírsz egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ha ennyire rossz ez a fizetés, akkor keress másik állást.

2023. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!