Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire volt jellemző eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt jellemző eddigi életed folyamán, hogy elutasították valami szexuális vágyad vagy kívánságod?

Figyelt kérdés
Írd le a nemed is meg azt is, hogy mi volt az.
2023. febr. 10. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha beleszámolom azt is, hogy csak beszélgettem róla valakivel vagy említettem olyannak akivel valami alakult akkor nagyon sokszor előfordult.


Ha tényleges kapcsolatbeli dologra gondolunk akkor egyszer.


(Szopás volt az.)

De utána soha többet nem hoztam fel.


F

2023. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Meg szerettem volna ujjazni a párom polsiját
2023. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az emberek legalább 90%-ának van beteljesületlen szexuális vágya. Ez egyrészt azért van, mert soha nem is mernek vele előállni, másrészt pedig azért mert - bár előállt vele - de a partnerének ez nem fért bele és visszautasította.


Személy szerint nekem mindkettőből volt már bőséggel. Ezzel meg kell tanulni együttélni.

2023. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 StevenUp ***** válasza:
70%

Volt amikor azt mondták hogy túl erőszakos vagyok.

Azóta finomítottam a módszereimen

2023. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Az asszony eddig kb minden ötletre nemet mondott. Még a punciborotválásra is, pedig az visszanőne. Az alap dologokon kívül semmi sincs itthon. Kár, mert amúgy remekül megértjük egymást, és a gyerekeknek is nagyon jó anyuka.
2023. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Élőben meg sem próbáltam még, netes ismerkedés esetén mondhatni zsinórban. Lábfétis. (F40)
2023. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Hogy kikötözve nézze végig, ahogy két kigyúrt fekete pasi rongyosra használ a saját hálószobánkban :P


2F1N többesben többször voltunk már, de ebbe sajnos nem ment bele


N

2023. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezt mintha én írtam volna👍

2023. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Sajnos hasonló nálam is a helyzet. Elélvez a párom, de szinte semmit nem csinál hogy nekem jó legyen.
2023. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Húúúúú rengeteg (főleg tapasztalatlan kiscsikó koromban), s akkor mi van? A nem-ből is tanulni lehet :) Felveted, nemet mondanak, s értelmes ember nem rugózik tovább rajta.

Idővel megtanulsz olvasni mások gondolataiban, s látod mire lenne nyitott, vagy éppen mit lehet kihozni belőle. S eleve olyan dolgot vetsz fel amire érzed hogy nyitott lesz.

2023. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!