Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasabb beosztású férfitársai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb beosztású férfitársaim! Nyomultatok már a munkahelyeteken fiatal gyakornokokra?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki fejében megfogalmazódott már, aki ilyen helyzetben volt, harmincas-negyvenes éveire, hogy megtetszenek neki a fiatal huszonéves kezdő gyakornok lányok. Az én munkahelyemen elég gyakoriak az ilyenek, jönnek-mennek a 20-22 éves lányok, nagy a forgás és fluktuáció.


Van aki az enyhe flörtölésen kívül ki is tudja használni ezt az ismerkedési lehetőségét úgy, hogy nem megy a munkájának a rovására? Kíváncsi lennék mennyire gyakori ez. Ja, és nem munkahelyi szexre gondolok, hanem munkán kívüli szexkapcsolatra, kalandra, esetleg rövidebb kapcsolatra.



2023. febr. 10. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendszeresen kikezdek az újonnan érkező lányokkal
Nem, csak fantáziálok róla, flörtölök velük
Szó sem lehet róla, a munkát szigorúan elválasztom ettől
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha kirúgnak nem lepodj meg
2023. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Ha tudnád,hogy kibeszélnek a hátad mögött,mert nyilván a többiek sem hülyék,észreveszik. Nem is gondolod,de röhögnek a hátad mögött és a kiscsaj is elmond mindent. Nálunk többször megesett már a főnökkel. Vicces
2023. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Volt egy időszakom, amikor frissen kinevezett vezetőként nagyon élveztem flörtölni az egyetemről éppen kikerült gyakornoklányokkal (persze szigorúan olyannal, aki nem az én beosztottam).


Amikor rájöttem, hogy milyen könnyen el lehet őket csábítani, meg is szopattam néhányat. :D


Ma mar házas emberként persze nem csinálnék ilyet.

2023. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Kettes leírta miért.
2023. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Na, az ilyen szánalmas zaklató férgektől kellene egyszer, s mindenkorra megszabadulni.
2023. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon ráfázhatsz, főleg, ha te kezdeményezel. Az elmúlt években nem olvastál metoo cikkeket? Még olyanokat is megbélyegeztek akiknél csak a gyanú felmerült, illetve nem volt egyértelmű a helyzet. Te egy egyértelmű függőségi viszonyt használnál ki.
2023. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer volt nálunk is egy gyakornok, rúdtáncos. Nem voltam vezetői beosztásban és volt kb köztünk 5-6 év. Rá is mentem, 3x találkoztunk ebből 1-1 szopás és 1 szex lett, aztán úgy alakult továbbállt és nem is tartottuk a kapcsolatot.
2023. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Mire fejben, életkorban eljutsz arra a szintre hogy megfelelő vezetői pozíciót tölts be már nem csak a p.nát látod mindenhol. Nem rombolod a vezetői tekintélyed azzal hogy mindenkivel kikezdesz. Vezetőnek lenni felelősség is, nem arról szól hogy játszod a főnit, s nem csak előnyei vannak.

Ettől még vannak (sajnos) olyanok akik ezzel időnként visszaélnek - s utána csodálkoznak rajta, hogy miért magas náluk a fluktuáció, miért motiválatlanabbak az emberek. S előbb-utóbb úgyis beleszaladnak a késbe.

2023. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen itt nem a zaklatásra, hanem a kölcsönös szimpátiára gondoltam :) Volt már ilyen kapcsolatom, de nem mondom, hogy iparszerűen űzöm ezt a műfajt, ezért csak kíváncsian megkérdeztem.
2023. febr. 10. 12:29
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos az én munkahelyemen nincsenek ilyenek, pedig általában bejövök a fiatal lányoknak. Eddig több ilyen korú barátnőm volt mint idősebb. 50F
2023. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!