Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak lehet, a nőknek nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak lehet, a nőknek nem?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi sok nővel van együtt, akkor az teljesen rendben van, de ha egy nő csinálja, akkor elhordják mindennek. Ez nem kettősmérce?

2023. febr. 11. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

De kettős mérce.

Másegyéb?

2023. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Egy férfinek meg kell dolgoznia ezért úgymond, a nőnek meg csak széttenni a lábát és lesz jelentkező, hogy lefeküdjön vele, ez az alapja a társadalmi megítélésbeli különbségnek.
2023. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hat amelyik "csak szetteszi a labat" azert nem sokat kell dolgozni a ferfinak sem...
2023. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

De az. Én szeretem megszólni a faszikat, ha meghallom, hogy már a sokadik nő.

Általában attól mindegyik rosszul érzi magát/ideges lesz, ha azt mondom, hogy "ilyen rossz vagy benne, hogy egyik sem akarja többször?"

2023. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A nőknek is lehet, de akarva akaratlanul is rossz lesz az illető megítélése. Hogy jogosan-e azt döntse el mindenki maga.
2023. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem szabad ,én nem jönnek össze olyan férfival aki már a fél országot megb@szta
2023. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember szemében egyik sem dicsőség. Megértem azokat a nőket is, akiket inkább taszít, ha egy férfi nagyon sok nővel volt már.
2023. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kulcsom, ami minden zárat nyit, az egy jó kulcs. De ha van egy zár, amit minden kulcs nyit, az viszont egy sz.r zár. Ez kettős mérce? :D F 45
2023. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 p*csába! Épp most akartam írni a lakatos kulcsos sztorit, erre nem megelőztél?! :D
2023. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!