Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyik sokkal több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik sokkal több férfi arra, hogy csicska legyen, mint ahány nő ezt bevállalná?

Figyelt kérdés
Ezen meg más fórumokon is azt lehet olvasni, hogy "szerencséd van ha találsz olyen nőt aki felcsatolhatóssal seggberak" stb....

2023. febr. 11. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágyik rá sok férfi, csak a nők jellemzően nem dominánsak, ezért találnak nehezen párt a vágyukra.
2023. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1#

Nem arról van szó hogy sokan lennének ilyen férfiak, csak többen vannak mint ahány női partner akad erre.

2023. febr. 11. 17:09
 3/17 StevenUp ***** válasza:
88%
Azért mert csicskaként nem neked kell irányítani. És könnyebb lepasszolni a felelősséget, mert anyuci szoknyája mellet is ez volt a kényelmes 🤷‍♂️
2023. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. élvezem, ha kiszolgálnak, ennyi. Szeretem a saját kis kényelmes életem, inkább legyen a pasi csicska, mint én.
2023. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3#

Igen. A panelpincsi létmód valószínűleg a férfiasságom rovására ment. Mi abban a férfias, hogy leviszem a szemeteszsákot. Anyám elintéz mindent ami szükséges, én meg állok egy automata mellet, mint gépkezelő. Szabadidőmben szívesen lennék egy lány szolgája, főleg szexuálisan, mert pénzem nem sok van.

2023. febr. 11. 18:06
 6/17 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 18:06


Nem mindenki csicska aki panelban lakik. Nálad sem ez a. Gond hogy ott laksz, hanem hogy "anyám elintéz mindent" jelszó alatt semmire sincs igényed hogy helyette megcsináld. Ezért vagy csicska, mert neked kényelmes az hogy mások vállalják helyetted a felelősséget

2023. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"semmire sincs igényed"


Beérem a szükségletekkel. Igényem csak egy femdom lányra van. Volt szerencsém egy ilyen csajhoz, de kiszámíthatatlan volt. Viszonylag rövid idő után kiderült, hogy alapvetően hisztérikus, mentális beteg. Két hétig nem zuhanyoztam miatta a srácokkal meló után, akkor mondtam hogy vége. Nekem egy gondoskodó típusú úrnő kell, vagy egy őzike, aki benne van huncutságokban.

2023. febr. 11. 19:04
 8/17 StevenUp ***** válasza:
91%

ma 19:04


Szégyellem magam hogy pasi vagyok a fajtád miatt.

2023. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfi csicska = a passzív nővel. Mindkettőnek az a lényege h a másik csináljon mindent helyettük, nekik meg csak értékelniük kelljen a teljesitményt.
2023. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8#

Feltettem egy kérdést, kifejtettem a véleményem. Nem az ideböfögött szekunder szégyenérzetedre voltam kíváncsi.

2023. febr. 11. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!