Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire eri meg utcai prostiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire eri meg utcai prostival egy sos francia? Sokszor latok kint lanyokat (ocsai ut) amikor jovok haza fele, mennyibe kerul egy utcalanynal?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Van amelyiknél megéri, van amelyiknél nem.


Ócsain volt kellemes élmény is már.

De nem annyira ez a jellemző.

2023. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lakasos prostinal voltam mar, de utcai lanyoktol kicsit felek hogy oszinte legyek, van egy no aki kint all sokszor o elegge szimpinek tunik
2023. febr. 13. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik az? :)
2023. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ugye van a raklapos telep, es ha tovabbmesz a korforgal fele akkor ott szokott allni bal oldalt, ha jol lattam akkor voros vagy barna haja van
2023. febr. 13. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utcainál attól függ mennyit néz ki belőled. Teljesen más árat mond ha jó autóval, normálisan felöltözve állsz meg, mintha melósruhában egy lepukkant zsigulival kérdeznéd. Valamennyivel olcsóbb tud lenni, de annyival nem amennyivel igénytelenebb.
2023. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 az elektromos telep vagy mi bejáratánál? :)
2023. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,én jàrok.
2023. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!