Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog ez változni, ha beszélünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez változni, ha beszélünk róla, vagy csak megbántanám?

Figyelt kérdés
Alig egy hónapja vagyunk együtt a barátommal és még csak háromszor feküdtünk le. Egyik alkalommal sem tartott egy percnél tovább, aztán azonnal befordúl és alszik. Nem olyan nő vagyok, akinek ne lenne orgazmusa, de nekem ahhoz egy perc nem elég. Legutóbb azt is próbáltam, hogy én legyek felül, de ugyanaz a forgatókönyv volt.

2023. febr. 13. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Csere ha akarsz orgazmust
2023. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg kell neked egy olyan férfi aki megbántódik mert szeretnéd ha lenne orgatmusod?
2023. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj vele! Ha semmi nem változik akkor megbántódás ide vagy oda, máshol más pasival keresd a kielégülésedet, a boldogságodat!
2023. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Beszélgetés először. Ultimátum másodszor, az a sárga lap.

Ha utána sincs semmi változás, akkor második sárga lappal jön a piros lap!

Ezt férfiként írom. Én 22 évesen, tapasztalatlan csitrinek éreztem hirtelen magam az első komoly kapcsolatban, ahol természetesen a lány/ nő sokkal tapasztaltabb volt.

De a legkomolyabban mondom, olyan egyszer sem volt, hogy minimum egy orgazmusa nem volt.

Az ilyen férfi szexuális értelemben egy nulla! 49/ f.

2023. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet megbeszélni dolgokat egy kapcsolatban, akkor azt ott kell lezárni.
2023. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert még milyen opció van azon kívül, hogy beszéltek róla? Nem szólsz, nehogy sérüljön a kis lelke, miközben nagy ívben tesz rá, hogy neked jó-e vele? Vagy instant kuka? Te melyik megoldáson gondolkodsz?
2023. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha erről nem tudsz beszélni vele, akkor másról hogyan fogsz?
2023. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó beszélni sem róla, vagy esetleg bármit változtatni, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője
2023. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már fiatal, de kiscsikó koromban se volt egy-két perces menetem. Ügyetlen egy párod lehet, illik minimum az első női orgazmusig húzni, amihez nem kell több 5 percnél, ha kellően elő van készítve a nő. Arról már nem is beszélek, hogy egy robbantással simán el kellene juttatni téged kétszer a csúcsra. Ennyire kellene tudni uralkodnia a saját orgazmusán, legalábbis én szinte mindig visszafogom magam, amíg megvan a kettő a páromnak,mert az intenzívebb, utána jövök én. Tök átlagos pasi vagyok, átlagos méretekkel, semmi különleges, csak valamennyire ismerni kell önmagad. Ha egyet se tud produkálni, akkor nem érdemes erőltetni ezt a kapcsolatot, mert egyszer úgyis megtalál, aki képes erre.
2023. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem is hajlandó beszélni róla, akkor add rá a kabátot.



Legalább te ne kövesd el az én hibám, olyan kapcsolatban maradtam ahol csak magamnak okoztam orgazmust és egy orált nem kaptam.. majd a végén mindkettő repült. Sajnos volt, ahol több mint egy év volt hogy tudjak dönteni.


Ne pazarold az idődet. :)

2023. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!