Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel történt már ilyen hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel történt már ilyen hogy megbeszélitek a pasival hogy szex miatt találkoztok és utána mégsem keres ?

Figyelt kérdés
Erős a szexuális vonzalom kettőn közt 3x találkoztunk már de csak csók volt ami nagyon jó volt mind kettőnknek. Iszonyat sok szex chat amiből kiderült hogy nagyon egyformák az igényeink.Ezek után nem értem hogy miért nem keres ?! Mind két részről szeretők lennénk.

2023. febr. 13. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Fél valamitől.
2023. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Megijedt, beijedt.


Keress olyat, aki tényleg akarja. ;)


45/F

2023. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretők akartok lenni, mi a tökömnek találkoztok 3x szex nélkül? Nem derült ki, kinek a hibája volt, hogy nem dugtatok, de az én tippem az, hogy a másik egyszerűen megunta
2023. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Kivel nem volt még olyan hogy nem futott bele kamusba? Mindenkivel - de kis rutinnal hamar ki fogod tudni szűrni őket.

A pasi meg nyúlbéla, otthon a chat mögül nagyon bátor, de ha valódi szexre kerülne a sor akkor beparázik (könnyen lehet nem is műxik neki a szerszám csak adta a nagymenőt hogy mennyire bírja).

Ne foglalkozz vele, lépj túl rajta. 5 millió ffi van Magyarországon, nem érdemes egy hülyénél leragadni!

2023. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, h beijedt a hölgyemény. Ilyen már nekem is volt, pont gyakorin megismert nővel. Elutaztam hozzá, találkoztunk, beszélgettünk, sétáltunk, aztán kitalálta, h ő inkább mégsem szexelne. F40
2023. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5


Férfi az illető.

2023. febr. 14. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
5. Beijedt a férfi, lol.
2023. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a férfi ijedt be, vagy valami más jött közbe.
2023. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 van ilyen. A "kémia" csakis élőben derül ki. Tökmindegy miről és mennyi ideig levelezgetsz, chatelgetsz valakivel mindig élőben dől el minden. Írásban bejöttél a csajnak, élőben meg nem. Jártam már én is így, ez van.
2023. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Játéknak jó volt, egy kis izgalom, eljátszani a gondolattal.

Megtenni már nem akarja annyira, nem meri.

Ohh hány férfi iránt éreztem így. Elképzelni jó volt, de azért nem bánom, hogy nem történt meg.

2023. febr. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!