Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben párok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben párok között vibrátor használata, izgató vagy teljesen kizárt hogy használnák?

Figyelt kérdés
Természetesen a nő örömére való használatra gondoltam. Ez izgató tud lenni, vagy mereven elutasításra kerülne?

2023. febr. 14. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha előkerűl és eljátszadozunk velük ami izgató és kicsit megfűszerezi az intim együtléteket!

f

2023. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Én fűzöm erre a csajom, nem zárkózik teljesen el, de elüti olyannal, hogy neki elég az enyém, meg hogy kielégítem, meg jól megdugom.

Mondom neki, hogy nem pótlásra, hanem plusz izgalomra, de még nem tudtam rávenni, pedig nem sok kellene.

Jó lenne pár ötlet is hozzá...

2023. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már hogy jó lenne de pont a párom nem igazán nyitott rá (ő a ffi 😃). Talán úgy érezné hogy arra vágyom majd nem tudom.
2023. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szerintem nem ördögtől való dolog ha senkinek sincs vele baja akkor mièrt ne lehetne azt is pluszban használni. 43f
2023. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!