Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni szexuális frusztrációval?

Figyelt kérdés
Nem dughatom meg azokat akiket szívesen megdughatnék, szűz vagyok. El akarok majd menni edzőterembe ha meggyógyultam mert most beteg vagyok. Esetleg menjek el prostizni? Bár anyagilag nem igen engedhetném meg magamnak, rághatnám a küszöböt ha elverném ilyenekre a pénzem. Szerintem napi többször tudnék kúrni ha lenne kivel, akkora a libidóm. Mielőtt aludnék van hogy többször ki kell verjem hogy eltudja aludni, vagy véletlen szerűen ha itthon vagyok ki kell hogy tudjak rendesen figyelni másfelé. 22/f
2023. febr. 14. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy műpuncit, arra csak 1x kell kiadni a pénzt 😉
2023. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az olyan mintha igazi pinába raknám?
2023. febr. 14. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont ezt nem tudod felcsinálni. 😉
2023. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván meg van az oka amiért még mindig szűz vagy 22 évesen. Az írásod és a fogalmazásod sok mindent elárul rólad! Nem Tom hogy nézhetsz ki külsőre és megjelenésre de van rá tippem.

Ezzel a stílussal még sokáig szűz maradsz, kivéve ha nagy szerencsével találsz olyan nőt akivel sokmindenben egyeztek!

2023. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.Szerintem meg ne játszd egy anonim oldalon a nagy emberismerőt.
2023. febr. 14. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nő létemre soha nem kezdenék egy olyan pasival aki így gondolkodik, aki beszél, ír! Ez csak az én véleményem, de csak van valami abban amit irok, hogy mások is így gondolhatják ha még nem feküdtek alád
2023. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hagyjad már, egy csomó bunkó paraszt bántalmazónak van valakije.
2023. febr. 14. 16:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki aki mondjuk szereti megalázni és megverni iskolában azt akit nem kedvel és van nője, sőt népszerű akkor hagyjuk ezt a baromságot.
2023. febr. 14. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ne törődj a károgókkal, itt én is ugatok mindenkivel, a való életben meg kedves vagyok, úgy fektetem meg a nőket😂
2023. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az internet meg a valóság nem ugyanaz, csak sokan összemossák, nyilván munkahelyen vagy boltban így beszélek..
2023. febr. 14. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!