Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyeim, kinek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyeim, kinek milyen szempontok a fontosak amikor online szexpartnert keres? Inkább hosszú, mint rövid távra

Figyelt kérdés

Mi alapján válaszoltok a pasiknak?

Rengeteg levelet kaptok azt tudom. Főleg, hogyha fotót is tesztek fel.

Érdekel, hogy 30-ig, 30-40-ig, 40-50-ig, 50 felett kinek mik a szempontjai.

Kinézet? Farok? Mit ír magáról? Mi az ami az első üzenetben szerepel?

Távolság?

Kérem, hogy írd meg a korod és, hogy melyik megyéből, esetleg városból írsz.



2023. febr. 14. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha bármilyen válaszom alapján ír, és nem azzal indít, hogy hova élvezhet a pasi?, hanem normálisan esetleg válaszol vagy kérdez, az már el tudja indítani a beszélgetést.

Nyílván valamennyire fontos a külső, a vonzódásnak meg kell lennie, de nem az az elsődleges nálam. Hanem hogy tudjunk rendesen bármiről beszélgetni. Valamennyire persze mint egy normális kapcsolatnál, meg kell ismerned a másikat. 32

2023. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne legyen 45nél idősebb és ne legyen tőlem fiatalabb.

Legyen magasabb (178 cm felett de ha választani lehet akkor 190+os legyen.)

Legyen megjelenése és kisugárzása.

Oké, hogy szexpartnert keresek, de ne egyből a szex legyen téma és ne első üzenetben már a farkáról küldjön képet.

Lehessen normálisan beszélgetni vele.

Első randin sem kötünk ki az ágyban, legyen meg a kémia előbb.

A farok kinézete, hossza, stb nem fontos. Ha szimpatikus a személy akkor úgyis jó lesz a sex.

33/n Bp.

2023. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
2-es a tipik felszines nő😂
2023. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Normálisan indítsa a beszélgetést. Ne a "be tenném én is" kategóriás legyen...

Korban 20-50 ami nekem belefér, mert sokkal inkább a személyisége fog meg mint pl a kora. De nem utolsó szempont, hogy elérhető közelségben legyünk, esetemben ez max 60-70km.

A kinézet nekem nem elsődleges, de azért fel lehessen vállalni😅

2023. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálam minden a külsőn múlik, felőlem bár milyen farka lehet, nem az a lényeg, hanem hogy mennyire jön be külsőre, mennyire indít be. Max életkor 38 év. Fontos, hogy ne csak egy “testet” lásson bennem pl, stb.
2023. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Amikor kaptok 80-90 üzenetet, akkor abból mi alapján szelektáltok? Nyilván van aki csak pár rövid értelmes mondatot ír. Van aki viszonylag hosszabb üzenetet.

Ilyenkor mi a döntő?


Eleve a farkas kép kizáró ok, az egyértelmű. De saját tapasztalat, hogy beregisztráltam nőként két ilyen oldalra is. Nem néztem végig az üzeneteket, csak amire volt időm. Kíváncsi voltam, hogy mivel próbálkozik a többi pasi. Eleve 4-5x annyi pasi van fent, mint nő.

2023. febr. 14. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

#6 a bejövő üzenetek 99%-a alapból kuka mert

- üvölt róla hogy találkozni nem akaró kamus, csak chatizélni, meg képcserézni meg hasonlókat akar;

- szimpla idióta;

- köze sincs ahhoz amit keresek (életkor, távolság, kinézet stb.) de rádfloodol egy copy-paste levelet;

- külső megjelenése nem éppen túl helyes (finoman fogalmazva).


A maradék 1% a talán kategória akinek érdemes esetleg válaszolni (de annak is elhullik a nagy része az üzenetváltások során). Nem jó sem a kétmondatos böffenet, sem a túlspirázott szöveg (a mit tennék veled típusúak alapból kuka, a copy-paste ízű körlevél szintén).

2023. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha szexpartnert es nem kapcsolatot keresek, akkor en kizarolag a kirakatbol valasztok. Mert bizony ilyen kapcsolatban nekem a kinezet a fontos. Mint mikor elmesz etterembe, valasztasz az etlaprol, szerinted a legjobbat. Otthon meg a legcelszerubbet fozod. Tehat igenis fontos a pasi kinezete, es hogy mit tud az agyban.

Feluletes vagyok? Szexkapcsolatban igen.

2023. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Kinézet? Farok?"

:DDDDDD Farok, ja!

2023. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Sportos testalkat és minél nagyobb,vastagabb farok. Kulturált,laza,poénos kommunikáció. Korban 30-50 kb.


22L

2023. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!