Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ritka szex, de jó, mégsincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka szex, de jó, mégsincs gyakrabban. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon ritkán, csak kb havi egyszer hajlandó velem lefeküdni, szabályosan könyörögnöm kell érte. Sokszot nincs kedve, meg azt mondogatja, hogy neki nem hiányzik annyiszor, mint nekem. Ugyanakkor amikor mégis van, utána folyton az mondja, hogy nagyon jó volt és nem érti, miért nem veszi rá magát gyakrabban. Én ezt már nem tudom hova tenni. Ha jó a szex, miért utasít el tízből kilencszer és miért nem csináljuk gyakrabban? Én hetente, vagy heti kétszer is a mennybe repíteném, de elég lelombozó a sorozatos elutasítás. Mit lehet ilyenkor tenni? Egyáltalán mit gondol egy nő ilyenkor?
2023. febr. 15. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az benne a jó neki, hogy vége?
2023. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem érne fülig a szája és nem mondaná azt, hogy "miért nem csináljuk gyakrabban?"
2023. febr. 15. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, soha nem könyörögnék szánalmas,vàlnék ilyen fap.nàtól vagy csalnàm.te nem vagy FFI csak papucs...
2023. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod azt mondják ha boldog vagy ne ígérj. Boldog hogy vége és könnyen ígérget.

Van orgazmusa? Kinyalod elötte hogy tuti legyen?

A nőknek maga az együttlét is jó de ha soha nincs tüzijáték akkor nem fogják kívánni egy idő után.

Szopasd le arra biztos könnyebben harap.

2023. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Imádom nyalni és még az előjáték alatt orgazmusig vagy a közeléig viszem a nyelvemmel. Szerencsére neki nem kell sok az orgazmushoz, ezzel sosem volt baj.
2023. febr. 15. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyanús hogy megjátsza. Haver mekkora a bré? Hossz kerület? Csak őszintén
2023. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés. Pont így vagyok én is. Szintén a nő. Nagyon jól meg tudok lenni szex nélkül, sokszor kap elutasítást is férjem. Viszont mikor van, akkor nagyon jó, és azon gondolkodok, vagy épp beszéljük, hogy miért nincs gyakrabban. Ja, és persze olyankor egy ideig meg le sem lehet állítani. Aznap egész nap ágyban lennék, utána napokig, de aztán szép lassan vissza áll minden.

Igazán pontosan nem tudom az okát, csak tippem van. Kellenek külső ingerek amik feldobnak. Vagy csak egy néhány napos utazás kicsit kizökkenni a mindennapokból. Vagy konkrétan szexuális jellegű. Valami szexuális tartalmú külső inger.

Hiába jó itthon minden, már kicsit túl megszokott, és így nem tud jönni annyira a vágy.

2023. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 22f
2023. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ti még sosem hallottatok a libidóról? Vagy direkt játsszátok a hülyét?
2023. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7: Ha rájöttök, mivel lehet gyakoribbá tenni, kérlek oszd meg velem! Szeretem a feleségemet és jól el tudunk lenni a mindennapokban is, de hiányzik a rendszeres szex.
2023. febr. 16. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!