Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel elítélendőbb ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel elítélendőbb ha egy nő keres szexkapcsolatot, mintha egy férfi?

Figyelt kérdés

Változott annyit a világ szerintetek, hogy nem ítélik meg, nézik le azokat a nőket akik csak a szex miatt keresnek kapcsolatot? Azt ugye tudjuk, hogy a férfiak részéről ez általánosan elfogadott, sőt még vállveregetést is kapnak érte, de úgy érzem sokan még mindig úgy gondolják, hogy ha nő csinál ilyet az megvetendő.

Saját bőrömön érzem, hogy nekem ezt fű alatt kell tennem, nehogy valaki megtudja, míg a férfiak büszkélkedhetnek is vele...

28/N


2023. febr. 15. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyivel, te valami középkorban vagy barlangban élsz?
2023. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő! Ne reklámozd és kész!
2023. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem elítélendő..

Ne foglalkozz senki mással, nem másnak kell élni.

2023. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő! Egyszer élünk, éld ki a vágyaidat!
2023. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ki hirdeti? Ki mondta, hogy én itt most épp keresek? Szóba került a dolog egy baráti beszélgetés során és szögett ütött a kérdés a fejemben.
2023. febr. 15. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ma már nem annyira nagy gond.
2023. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem úgy találnak szexkapcsolatot, hogy azt mondják azt keresnek.
2023. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen ezek irják ki, hogy kalandorok kíméljenek meg nem olyan lány vagyok. Igy kell virágnyelven közölni h kizárólag dugni akarsz.
2023. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő keres szexkapcsolatot, az haladó-progresszív erős független. Ha egy férfi, az egy rohadt szemét ösztönlény.
2023. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindig lesz olyan aki elítéli és osztja az észt az erkölcsi magaslóról. Mindazonáltal a te magánéleted, a te vágyaid mi köze hozzá bárkinek is??? A barátaid közül is csak azoknak kell az orrára kötni akik tudod hogy normálisabbak ÉS nem pletyizik el.

Elég rendszeresen járok swingerekbe, privát bulikba - mert így érzem jól magam, megélni szeretem a vágyaim nem pedig szorongani miatta. Mégsem azzal kezdek hétfőn a munkahelyen hogy húúúú gyerekek mekkora orgiában voltam hétvégén mert semmi közük hozzá!!!

2023. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!