Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribizli vagyok ha az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribizli vagyok ha az első randin kiverem neki?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
#10: Volt második? :)
2023. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagy az. Én is elvárnék valamit. Minimum a kiverést, de inkább az orált, vagy dugást. Legtöbbször szex is van első randin is. Eleve úgy szervezem a randit, hogy legyen rá mód.
2023. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu.
2023. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Partnertől, helyzettől, helytől függ, hogy mi fog történni egy első randin. Van, amikor megbeszélés alapján, van, amikor a felkorbácsolt érzelmek hatására nem farokverés, hanem szex lesz a dologból. Egyik esetben sincs joga senkinek sem ribizlinek (jézusom, ez a szó!!!) tartani téged, hiszen a másik fél is ugyanúgy benne volt. Ő akkor mi? Hímkqrva?

Ha mindenkinek ezt és így csinálod, nos, annak nyilván híre megy, és akkor teljes joggal tartanak téged könnyűvérű nőnek.

2023. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Cpt_Obviously ***** válasza:
Inkább csak idióta, inkább szexel az jobb, de neked mi élvezetes ha kivered neki, neked meg semmi buli, egy normális férfi nem is hagyná, hogy ne kölcsönös öröm legyen
2023. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha randiznál írj
2023. febr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem zavar, hogy mit csinálsz a randikon. :D
2023. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!