Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb, idősebb nőkhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb, idősebb nőkhöz szólnék. Rendszeres análtól lett vagy volt valaha bármi problémátok?

Figyelt kérdés
Én még 17 vagyok, kedvelem is de nem szeretném ha később majd emiatt problémáim lennének.

2023. febr. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mi a rendszeres? Mi havi 1-2 alkalommal csináljuk popsiba, 15 éve és soha semmi problémánk nem volt.40 vagyok.
2023. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk heti 1-2 alkalom
2023. febr. 18. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Tena lady kell majd 10 év múlva.
2023. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A későbbiekben lehet probléma. Nem szeretném részletezni. De, gondolom tudod mi lehet a kor előrehaladtával ennek a hátránya.
2023. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
59 éves vagyok.15 éves koromtól megy az anál,általában naponta,vagy esetleg pár nap kihagyással.Soha nem kellett különösebb tisztogatás,elég volt az alapos fürdés.Még mindig olyen szűk,hogy hosszasan elő kell készíteni a behatolásra.Soha nem volt szines a bugyim.Párszor már válaszoltam erre a kérdésre,de mivel ez saját tapasztalat,mindig le lettem pontozva.Az emberek úgy látszik szeretnek félelemben élni.😒
2023. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerencséd, vagy kivételesen jó alkatod.
2023. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!