Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen késői szűznek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen késői szűznek számítok?

Figyelt kérdés
Nem voltam olyan szerencsés, jóképű, népszerű hogy korán elveszítsem mint mások.
2023. febr. 19. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10- ez igaz, már középsuliban is gáznak számított és szívatták akinek nincs nője :D
2023. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Na ugye.. kb senkire se tartozik ez
2023. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A középiskola a világ egyik legrosszabb helye.
2023. febr. 19. 21:18
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, annak. Én majdnem 22 voltam amikor elvesztettem. De még az első csókom is 21 évesen volt. Belegondolva alapvetően későn érő vagyok, szerintem te is. De nincs ezzel semmi baj. Nem tudtam le minden "új és izgalmas" dolgot a huszas éveimre. Én inkább így fogom fel. Valójában a mondataid alapján is elég negatív a hangulatod. Lehet, hogy az életfelfogásod, ha egy picit más volna, más emberek is máshogy állnának hozzád. :)
2023. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igazából van saját keresetem, bárkit felhozhatnék a saját albérletembe és nem kéne a hülye köröket futni hogy az ő vagy én szüleim szerint együtt aludhatunk e stb stb, plusz be sem kell mutatnom senkinek a másikat mert nem a szüleimmel élek.
2023. febr. 19. 23:45
 16/22 anonim ***** válasza:

26 voltam amikor elvesztettem. Nem késtél le semmiről, ne aggódj. Ha viszont úgy érzed frusztrál, és zavar az ismerkedésben akkor rosszlányok oldal.


35F

2023. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vagy elkésve. Én is megváltozott munkaképességű vagyok+ még fogyatékkal élő is. Csak azért vesztettem el a szüzességemet mert csajt kaptam a 18.dik szülinapomra haveromtól. Azóta se voltam nővel. Van akinek nem jött be az élet. Szóval még időbe vagy járj nyitott szemmel. ( Ne légy olyan töketlen mint én) . Figyeld a jeleket. Ja és már 28 vagyok xd .
2023. febr. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még 27/F
2023. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem soha nem fog sikerülni.
2023. febr. 20. 19:37
 20/22 A kérdező kommentje:
De hát az élet ilyen, ha beteg vagy, fura vagy, fogyatékos vagy akkor kiközösítenek, lenéznek stb, ha jó génekkel szültesz akkor meg körbe szopkodnak ebben a tetű vilgában!
2023. febr. 20. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!