Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél durvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél durvább "szopatás"?

Figyelt kérdés

Múltkor alkalminál egy pasi, amikor szopni kezdtem, nagyon próbált volna erőszakosabban mozogni a számban, meg szorosan rámarkolt a hajamra, pedig korábban kedves srácnak tűnt.


Amikor leállítottam, szinte megsértődött, nem is volt utána igazán jó vele a szex.


Szerintem nem kéne alapnak venni, hogy minden nő szereti, ha szájba dugják, lányok, veletek volt már hasonló? Illetve fiúk, szerintetek ez alap volna, ti szoktatok ilyet csinálni egyéjszakás szexben?



2023. febr. 20. 10:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
79%
Szoktam ,nekem nem szóltak még 26F
2023. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Számomra az ilyen nem helyes.

Az ilyen dolgokat általában illik az aktus előtt tisztázni.

Én mindig mindent előre megbeszéltem egy csajjal.Mit-meddid, mit, mit nem...

Ha szopatok is mindig figyelek a nőre hogy meddig mehetek el.

Nem szoktam erőszakos lenni.

Szeretek hajbatúrni, a fejét fogni miközben szopik de nem durvulok.

Az ilyen dolgokat előre tisztázni kellene!

Ha valami nem jön be a másiknak azt nem kellene erőltetni.

2023. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

voltmár ilyen nem volt kényelmes

L

2023. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Alkalmiban is első a kommunikáció!

Beszéljük meg!


45/F

2023. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Tanulj az esetből baby, figyeld meg mik azok a személyiségjegyek amikkel már előre ki tudod szűrni az idiótát. A fickó csak egy követelőző, önző pöts volt. Le kellett volna állítanod és közölnöd vele, na akkor itt most vége a történetnek viszlát.
2023. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Én pont az alkalmikat nem szoktam olyan keményen szájba dugni, mert nekem több alkalom kell, hogy kitapasztaljam mennyire vevő rá a nő, de eddig minden nő engedte, mert élvezték, hogy én csak így tudok elélvezni és ezt velük, az ő szájukba teszem.
2023. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan, hogy alap. Olyan van, hogy mind két fél élvez/szeret valamit. :)
2023. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

#7

Van olyan hogy alap, azt érik rajta ami a mai kor normál szexuális igényének megfelel.

A szopás, nyalás már így alap, de az igaz, mindenki azt csinál ami neki megfelel és keres magának olyan párt akivel megfelelnek egymásnak.

2023. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz már szerelem kell akinek engedném hogy keményen sz.passon.
2023. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Oldfire ***** válasza:
87%
Nem kellene annyira kívánni a szexet, hogy ne figyeljen a partnerre akció közben.
2023. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!