Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akik terhes nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik terhes nővel szexeltek! Nem ártott a babának? Nem volt kényelmetlen belegondolni hogy a gyereketek mellé élveztek meg hasonlók?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem az én gyerekem mellé élveztem.


De amúgy nem veszélyes. Egy értelmes nőgyógyász ezt el is mondja az anyukának hogy nem tiltott.

Meg nyilván figyelni kell a partnerre de ez alap.

2023. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért, szerinted ezt úgy kell elkepzelni, hogy az embrió békésen alszik még úszkál, te meg egyszer csak arcon lovod a spermáddal, vagy mi?
2023. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem árt,de nem is oda élvezel ahol a gyerek van..
2023. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud ártani a babának. Nem a fütyi miatt nem szabad szexelni veszélyeztetett terhesen, hanem az orgazmus során létrejövő méhösszehúzódások miatt.
2023. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos engedi, akkor nyugodtan lehet szexelni. Én imádtam, két gyerekünk van, és végig szexelhettünk. Végre nem kellett a védekezéssel szarakodni, és jól tele lehetett lőni az asszonyt.
2023. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy árt. Megszámlálhatatlan nő szexelt már várandósan az emberiség története során, az édesanyádat is beleértve. Sokan még jobban is kívánják ilyenkor az együttlétet.

A magzat biztonságban van a magzatburokban, az ejakuláció nem veszélyezteti.

Ha valakinek ettől kényelmetlen gondolatai vannak, az kártékony és bűntudatkeltő vallásos felfogásból adódhat.

2023. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyilván vágom hogy a gyerek magzatvízben, magzatburokban van és nem oda élveztek.

A többiek akik normálisan tudtak válaszolni azoknak köszönöm

2023. febr. 20. 11:29
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 egyáltalán nem vagyok vallásos. De nekem már az is gusztustalan gondolat hogy csontok meg belsőszervek meg egyebek fejlődjenek bennem. Az hogy meg még közben valakinek van gusztusa meg is dugni.. Nekem nem jön be a gondolat. Kíváncsi voltam, hogy ez a fasziknak nem gusztustalan-e. Nem azért mert nagy a poci, hanem ami bent történik.
2023. febr. 20. 11:31
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem, semmit nem árt. Normálisan zajló terhességnél mindig azt mondja az orvos, hogy a nőn múlik ez. Van akinek nem jó ilyenkor, míg más nagyon vágyik rá. Legtöbb barátnőm például végig szexelte az utolsó napokig a terhességet. Felnőtt férfiaknak nincs rossz gondolatuk erről.

Egyik barátnőm párja volt zakkant. Ő onnantól nem nyúlt a barátnőmhöz soha, de azt elvárta, hogy a lány minden nap kielégítse őt. A házasságuk is hamar befejeződött, bár szegény lány 2 évig elviselte a bolondot.

2023. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#6 Jogod van nem szülni.

A fütyitől nem irtózol?

2023. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!