Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom, hogy legalább színlelje az orgazmust?

Figyelt kérdés
Kb. olyan, mint egy szexbaba, full pókerarc, zéró emóció sex közben. Kérdeztem már tőle neki, hogy lenne jó, mit csináljak másképp, de semmit neki ez így a legjobb. Elhagyni, megcsalni nem akarom, mert szeretem és a szexet leszámítva nekem minden szempontból ő a tökéletes. De ez a reakció mentes szex nekem a halálom. Ti, hogy hoznátok fel a párotoknak, hogy élvezze már a szexet bakker?

2023. febr. 20. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen idiótaságra nem vesszük rá a másikat.

Nem használati tárgy.

Ügyeskedj.

2023. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik. Próbálkozz változatossággal.
2023. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért jo neked ha szinleli? Tudnád, hogy csak a kedvedért játsza el. Örülj, hogy hagyja. Talán ha jol ügyeskedsz eredményt tudsz elérni nála.
2023. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenkor mindig adok egy ötezrest és rögtön jobban élvezi.
2023. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez a legjobb, nem kell agyalni csak reszelni amíg el nem mész. Más örülne.
2023. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Van ilyen? 😲😲😲
2023. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Off, ha nem csinál semmit akkor minek van?
2023. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél el flasht vagy guminőt vagy egy amerikai pitét. A csajt meg hajítsd ki, anyagilag és idegileg jobban jársz. És keress magadnak egy perverz, f@szcibáló, ribit.
2023. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jo nagy baromságnak tűnik, mert inkább a kapcsolatot kéne rendezni, kitalálni, hogy miért nem akar, tud szexelni. Ha meg akármiért nem akar szexelni, akkor ezt vagy elfogadod, vagy szakítotok.
2023. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt írják, hogy ügyeskedj és lesz eredmény. Nekem is volt ilyen barántőm, mint neked, az úgy nevezett tengeri csillag. Ha változatosságot akartam, más póz, vagy helyszín, vagy húzni az agyát kicsit, mindenre az volt a válasz neki így jó. Kezdeményezni egyedül akkor kezdeményezett amikor a menstrációja véget ért, de akkor is abból állt, hogy felállította majd hátra feküdt és "na gyere". Menstruáció alatt is akkor volt kézi levezetés ha megkértem rá a 4. nap, hogy jó lesne már valami. Én személy szerint, 0 fejlődést nem tudtam elérni, akár mivel próbálkoztam, aztűn szét is mentünk emiatt is. Mostani barátnőm meg teljesen az ellentéte, rajta látni azt a szenvedélyt meg élvezetet amit az ex még hírből se hallott. Esetemből azt szürtem le, van aki élvezi a szex minden másodpercét van aki meg, ha van jó, ha ritkán van úgy is jó, ha meg nincs az se baj.
2023. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!