Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak alacsony libidóval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak alacsony libidóval, mennyi időnként kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Ha van párotok, okoz gondot?

Kort is irjatok.


2023. febr. 21. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Heti egyszer elég

Nem okoz gondot

2023. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Volt egy párom, az elején még nem volt gond.

Új voltam neki stb.... Aztán idővel ritkult...ha volt is, az átlag havonta és akkor is neki volt jó csak.

Baromi gyorsan elment.

Volt is vita ,h mert szexmániás vagyok 😅 na akkor vettem vibrit. Aztán vége lett a kapcsolatnak 😅

Sose jó ,ha ilyen különbség van ..

2023. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Napi egy - két eset 14 - 50 év között átlagos, ha van lehetőség. (mi az, hogy alacsony a libidó?)
2023. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
2 hetente elég. Azon kívül naponta verem.
2023. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4# a pároddal nem jó vagy miért?
2023. febr. 21. 12:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem páromnak alacsony a libidója. Max heti 1-2, nekem naponta kéne ennyi. 3.5 éve vagyunk együtt, volt belőle elég sok konfliktus. Rendelt nekem játékokat, eddig ez megoldásnak tűnik, aztán majd kiderül. Egy játék nem tudja helyettesíteni a férfit.

25N

2023. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed férfiaknak szól. Kb. Harminc éve élek a feleségemmel együtt, két gyerekünk van. Szerencsére egészségesek vagyunk,szélsőséges vágyak nélkül. Alkoholt nem iszunk, tévét nem nézünk, de minden nap jut legalább egy óra, amit kizárólag egymással töltünk el szeretkezéssel is.

Nincsenek átlagon felüli képességeink, vágyaink, adottságaink és lehetőségeink, de egymásnak, egymásért vagyunk. Minden nap!

2023. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4 Unalmas vele a szex, és ennyi év után be kellett lássam, hogy elég tág a hüvelye is. Sokáig próbáltam változtatni, 2-3 éve feladtam. Amikor úgy alakul, akkor szexelek vele, ő elélvez 3-4x, elvan vele egy ideig. Én meg máshol keresem a boldogságot.
2023. febr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as, egy kicsit szánalmas így hisz próbálni kellene tanítani, szólni, hogy feszítsen közben, ugyanis az egy izom ott.
2023. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja amúgy az összes írás tudok aki ide írt, olvasni tud, de értemezni és aszerint válaszólni?! Ejha! Senkinek nem ment. Súgok; alacsony libidó, nincs szex gyakran. A nincs szex gyakran, az nem naponta, de még csak nem IS a re..zolàst jelenti naponta HANEM NUKU, MAX 1,2,3 havonta, ÉVENTE 1.

Szívesen a fordítást!

2023. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!