Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szerepjátékkal próbáljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerepjátékkal próbáljátok még izgatóbbá tenni, a szexuális együttléteiteket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Általában olyasmi, hogy el vagyok rabolva, vagy kényszerítve, zsarolva.
2023. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Diáklány

Szexrabszolga

Prosti

Titkárnő


Domináns férfi vagyok

2023. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Miután kezdeményezek eljátsza, hogy o is kiván :D Csak ha 10/0 az arány a kezdeményezésekben, már hamis a játék :D
2023. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Dungeons & Dragons 5e.
2023. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barárommal nagyon szeretjük a szerepjátékokat, az egyik kedvenc extránk (direkt úgy fogom megfogalmazni, hogy bármilyen szerepben lehessen bármelyikőtök):

~ Az uralkodó, aki a szobájába parancsolja az egyik szobalányt/őrt.

~ Az uralkodó, aki a diplomatikus tárgyalásokat kiiiiicsit máskép oldja meg.

~ A vadember elkapja a szende szüzet (előbbi nem beszéli a pár közös nyelvét).

~ Idegenek, akik felmennek az egyikük lakására egy jó menetért.

~ Betört a lakásba egy tolvaj; a tulaj megbünteti, amiért lopni akart.

~ Betört a lakásba egy tolvaj; a tulaj áldozatul esik a kiéhezettségének.

~ A szűz hódoló megidézi a szex istenét/istennőjét, és arra kéri, tanítsa meg a szexuális örömökre.

~ A főnök és alkalmazott; utóbbinak be kell bizonyítania, hogy van értéke a felettesének.

~ A mester éppen új rabszolgát keres magának, amikor akad egy lelkes jelentkező.

~ A mester aki megjutalmazza/megbünteti a rabszolgáját valamiért.

~ Egyikőtök modellt áll egy festőnek (jó, nálunk ez részben valódi, mert a párom valóban festő).

~ Megérkezett a futár, de a vásárló nem pénzzel fog fizetni.

~ Megérkezett a rendőr, de a bűnöző másképp szeretné megúszni a bírságot.

~ Az éjszaka meglátogat egy vámpír, aki éhezik...

~ Megfertőzödtök egy vírussal, amitől megvadultuk és csak a szex segíthet.

~ Megcsalásos helyzet: az egyikünk elcsábítja a másikot a képzeletbeli házaspárja mellől.

~ Elrablásos helyzet: a rabló szexre kényszeríti a másikat.

~ Elrablásos helyzet: az áldozat szexszel manipulálja az elrablóját.

Ez tipikusan olyan dolog, ahol aztán szárnyalhat a fantázia. Legyetek merészek és kreatívak az alaphelyzetek kapcsán.

2023. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem klasszikus értelemben vett szerepjáték (bár néha olyat is csinálunk), de nagyon élvezem, mikor a férjem (aki amúgy nagyon szerető és gondoskodó férj), eljátssza, hogy egy aggresszív, szadista s*ggfej, aki minden apróságon kiborul, és megbüntet érte. Én meg persze élvezem, ahogy azt egy jó mazochista feleség teszi.


Szerencsére kétbalkezes vagyok (meg néha rá is játszom), így gyakran van rá alkalmunk. Megbeszélés alapján, ha hibázok valamit, és utána kérem, hogy "bocsánat, kérlek ne büntess meg", akkor szabad a pálya, és azt csinál, amit akar.


Kedvenceim:

-Összetörtem valamit a konyhában? Pálcával fenekelés, addig, míg csak nem zokogok.

-Késve értem haza? Akkor az estét meztelenül az erkélykorláthoz láncolva töltöm.

-Koszos a lakás? Nem baj, gyorsan ki fogok takarítani, mert amíg kész nincs, addig bimbó+csiklócsipeszt kapok, súlyokkal. És az 10 perc után is nagyon fáj.

-Valami sértőt mondtam? Egy gyors durvulós mélytorok, hogy eszembe jusson, mire való a szám.

-Elfelejtettem inget vasalni, és most el fog késni a munkából? Akkor gyorsan hozzam a síkosítót, mert én ma pluggal megyek dolgozni.


Szerepjátéknak tartom, mert ijesztően hitelesen csap át végtelen nyugalomból kegyetlen uraságba. Néha csodálom, mennyire perverzen, szadistán kreatív, de bevallom, élvezem 😁



27N

2023. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!