Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mely izmaitok szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mely izmaitok szoktak elfáradni egy hosszabb szex során, ami akadályozhat a folytatásban?

Figyelt kérdés

Elfárad vagy kényelmetlenné válik valamelyik testrész?


Pl nyelv elfárad nyaláskor? Ujjak ujjazáskor? Törzsizom-hasizom bizonyos pózokban? Kar? Lábizmok?

Ami miatt pózt kell váltani?


Melyik testrész az, amelyiknél számodra a leggyakrabban szokott előjönni a fáradtság?



2023. febr. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kutyapózban a combom begörcsölhet. :D

Nyelvem is lett már sebes, annyit nyaltam az egyik nőt (a fogam dörzsölte ki). De az ujjam is fáradt már el párszor.

Ha én vagyok fent (annyira utálom, hogy ma már inkább akkor nem is dugok), akkor a kezeim beállnak.


F/30

2023. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Poztol és holgytol függ. Nyálam not, aki nem tudott elmenni nyalastol. Meg akartam mutatni neki, h igen is lehet. Na, hát vagy 20 percig nyaltam intenzíven megállás nélkül. A végére már majd le szakadt a nyelvem. Állva sexelve a combok fáradtnak. És igen sok lovaglásnal a has is érzékeny lehet, ha mar szet van lovagolva a gyomrom meg a húgyhólyagom. De itt szintén 20+ percekrol van szó váltás nélkül.
2023. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen pózban, kb. bármelyik izomcsoport, missziben a core-izmok, hátsó megközelítésnél a combhajlítő és törzsizmok. Csak éppen olyankor közben nem foglalkozol vele, max. másnap érzed hogy izomlázad van 😂
2023. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tricepszem néha, meg a derekam megfájdul. Bár már rég volt szex...
2023. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ujjazásnál a csukló el tud fáradni, amíg a partnered élvezet közeli hangulatba kerül. Ilyenkor kell kitartónak lenni és azért is bírni még egy kicsit.


Nem elfáradás, de a könyök és térd ki tud pirosodni, ha jól csináljátok.

2023. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!