Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj amikor a punciba élvezek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj amikor a punciba élvezek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Par napja veszitettem el a szuzessegem a barátnőmmel, de amikor elelvezek benne fáj a makkom es nem is tudok akkor mozogni sem benne. Hogyha sajat kézzel maszturbalok, akkor nem faj az elelvezesnel. Ennyire érzékeny lenne a makkom? Vagy ez normalis? 19/f
2023. febr. 22. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gumiba élvezel legalább? Akkor fájhat ha valami gátolja azt, hogy kijöjjön. Alapjáraton nem normális. Javasolom ne az első partneredbe élvezges mert fizetheted a gyerektartást majd.
2023. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem használunk óvszert, mert neki nem en vagyok az elso es tablettat szed.
2023. febr. 22. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is tabettát szedet és direkt mondta élvezzek belé. Aztán jött, hogy terhes. Neki se én voltam az első. Én azt mondom jobb saját magad megbizonyosodni a biztonságról, de ez már nem a kérdésedhez kapcsolódik.
2023. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nemtudom, kipróbálom hogy beleélvezek a nődbe és megmondom hogy nekem fáj-e. :)
2023. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 az téged jól átvert akkor
2023. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én olyan helyzetben vagyok az én párommal, hogy én nem foglalkozok a védekezéssel. Ha teherbe esik, az inkább jobb hír, mint rossz, mert eleve tervezzük is. :)

2023. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó terhes nőkkel szexelni. Nem lehet jobban terhes :D
2023. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!