Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalálták az első ókori női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálták az első ókori női szexjátékot?

Figyelt kérdés

Azt írják a cikkben “ 6 és fél hüvelyk (16 és fél centi) hosszú és közel kétezer éves objektumot” , “ tárgyat szándékosan formálhatták pénisz alakúra. Ugyanis az objektum mérete egy normál emberi hímtag nagyságával megegyező”


Szóval úgy tartották/tartják hogy a 16 cm farok az normális méret. Nem nagy.. akkor itt a gyakorin a sok 11,12,13,14,15 cm-es átlag alatti fickó miért hangoztatja hogy ő átlagos és nem átlag alatti? 🤣👍🏻


2023. febr. 23. 12:11
A kérdező szavazást indított:
11-15 cm tényleg átlag alatti, én abban hiszek hogy 17-18 cm a magyar átlag. Főleg a sportos egészséges fiatal emberek között
Nem igaz a cikk se meg a feltételezése se! 12 cm az átlag 50 éve a kamu statisztikában hiszek!
5 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Jah maga a cikk


[link]

2023. febr. 23. 12:12
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

A szavazásra nem kattintok, mert egyikkel sem értek egyet.

11-14 közöttiekről nem gondolom, hogy azt hinnék hogy átlagosak.


[link]

Ez alapján a nemzetközi felmérés alapján Magyarországon 15cm az átlag.

Őszintén én olyat nem ismerek, akinek 14.5cm-nél kisebb lenne, de találkoztam már olyannal is, akinek 18cm.

Nekem 16.5cm és bőven elég. Volt olyan Nőm, akinek be se sem fér teljesen. Viszont lényegesen szélesebb az átlagnál, amire eddig többször is jött már "panasz", illetve rendkívül kemény és forró (vékony alkatomnak köszönhetően). Ezt úgy szokták szeretni.

Sose kaptam rá panaszt hogy kicsi lenne, volt aki azt mondta, hogy nem túl nagy, inkább átlagos (én is így gondolom), viszont azt eddig mindenki megjegyezte, hogy nagyon szép. Olyan nővel még nem volt dolgom, akit ne tudtam volna kielégíteni vele.


Átlagos vagy nem átlagos, ez a lényeg. Nem vitrinbe készült.

2023. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!