Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos számodra az hogy érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos számodra az hogy érzés (szerelem, szeretet) is legyen a szexuális kapcsolataidban, vagy elég ha csak szimpatikus a partner és kielégít?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerelem nem feltétlen, főleg egy alkalmi kapcsolatban. De az számomra fontos, hogy meglegyen a kémia, a vágy, és attól hogy alkalmi, attól emberek vagyunk, nem vagyunk közömbösek egymás felé, ha akkor nem vagyunk együtt pont.
2023. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a szeretet minimum szükséges. A szexkapcsolatban is van igényem a törődésre, szeretgetésre. Illetve hogy jó kapcsolatban legyünk.
2023. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fontos.
2023. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem férfiként is fontos. Valószínűleg alapból is ilyen beállítottságú vagyok, na meg az első alkalom is meghatározó volt számomra. Nem volt túl sok nővel dolgom, de azért pár kalandba belefutottam. És hiába volt velük jó a szex, valami hiányérzetem mindig volt utána. Nekem sokkal teljesebb az élmény, ha a testi vágyak kölcsönös érzelmeken alapulnak.
2023. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak legyen nagy farka
2023. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fontos, érzelmek nélkül nem megy
2023. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A nők többségénél eléggé fontos, a pasik nagy részénél kevésbé ha egy jó csajjal kóbor numerára van lehetőség. Ettől még mindkét nemre igaz, kapcsolatban ahol vannak érzések sokkal jobb a szex mint az alkalmiban.
2023. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem elengedhetetlen. Csak olyannal feküdtem le ahol érrztem hogy hosszútávú kapcsolat lesz
2023. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha egy barátságon alapszik, de mély érzelmeket nem várok, sőt jobb ha nincs. Egy jó barátság, meg némi plusz, és nincs bonyodalom.
2023. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!