Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves korotokban kezdtetek maszturálni? Ha emlékeztek még rá, hogy történt az első orgazmusotok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen, otthon egyedül, csiklósimivel
2023. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
13
2023. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
12
2023. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

11 voltam, de akkor még csak a székhez dörgöltem magam.


15 évesen szexuális felvilágosítókönyv segítségével (1989.-ről van szó,) sikerült felfedeznem a csiklót, mint ingerelhető szervet.

2023. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen
2023. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Kb 12 évesen ujjazással.

Nem igazán voltam tisztában a dolgokkal úgyhogy még mászkálni is elkezdtem, hogy nem hagyja abba a puncim az összehúzódást :D akkor annyira nem volt vicces

2023. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
12 évesen kezdtem el,de akkor még nem nagyon értettem,hogy mit hogyan kell.Elélvezni kb 14-15 éves koromban élveztem el először.
2023. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
12 től rendszeresen.
2023. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

8 éves voltam, de fogalmam sincs, mit csinálok.

Csak egyszerűen a legjobb érzés volt, amiről soha életemben senki nem beszélt nekem, hogy ennyire jó.

Este volt, egyedül voltam a szobámban és már mindenki aludt.

Elhatároztam, hogy addig csinálom, ameddig tart ez a fantasztikus bizsergés, ami egyre intenzívebb lett. Aztán egyszer csak a fellegekben voltam, és elárasztott az első orgazmusom élménye. Semmihez sem tudtam hasonlítani. Esküszöm, azt hittem, feltaláltam egy új testrészt. 😂


Aztán ennek az egész felfedezésnek az vetett véget, hogy anyám egyszer meghallotta, hogy recseg az ágyam, meglátott, és leüvöltötte a fejem, hogy a “tisztességes, vallásos kislányok” nem csinálnak ilyet.

Ez hatalmas trauma volt.


14 évesen szoktam vissza rá, annak hatására, amikor szembesültem azzal, hogy a hittanos mintadiák osztálytársaim is röhögcsélnek olyan obszcén poénokon, amiért az én nyakamat már régen kitekerték volna. Tanulás közben, széken ülve csináltam. Majd a földön fekve, mert a gyerekkori megszégyenítés miatt idő volt visszaszokni ahhoz, hogy az ágyikómban csináljam, pedig annál nincs fincsibb. Ugyanolyan szuper volt újra megtapasztalni, mint akkor.

2023. febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

9 es Az én szüleim is hasonlóképp viselkedtek kifelé nagyon vallásosnak mutatták magukat. Engem nagyon elvertek mikor rajtakaptak.

53N

2023. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!