Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A parommal lassan ket eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal lassan ket eve vagyunk egyutt es mar lassan fel eve nem csokolozunk. Mit tegyek? 19L

Figyelt kérdés
Nem szeret egyszeruen illetve van egy kis seb a szajan es erre fogja. Emiatt a szexualis eletunk is eleg sivar, kicsit ilyen befasult, vagy egyaltalan nincsen.Ugy gondolom hogy ebben a korban kivanosabb kene legyen fiu letere. Illetve kicsit ugy erzem, hogy mar csak a megszokas tart ossze ami atalakult szeretette, kicsit mintha az anyukaja lennek sokszor atmegyunk egymashoz es alszunk. Az a baj tenyleg nagyon szeretem de en izgalmasabb eletet szeretnek, mit gondoltok errol? Mindketten 19 evesen vagyunk

2023. febr. 26. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Közel 30 éve leszünk együtt a férjemmel és ennél még a mi életünk is izgibb.

Elcseszed az időd, élj

2023. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Hogy 19 évesen nem ragadnék le egy ilyen kapcsolatban. Szakíts.
2023. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ha már most ilyen, akkor mi lesz később :D szerintem engedd el..
2023. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Keress mást, ez a kapcsolat megdöglött.
2023. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet csak en nem veszem komolyan a szajan levo sebet , mert allandoan azt fajtatja meg csomoszor beszel rola. De kozben annyira ragaszkodunk egymashoz nem tudom ,hogy vethetnek ennek veget
2023. febr. 26. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
1, nagyon aláírom, amit mondasz, én 43 éves f vagyok, de a kifogásoknak már nem dőlök be, én leültetném magammal és (magával) szemben a "párom" és rákérdeznék, hogy mi a repedt here van..
2023. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Orvoshoz mért nem megy el, a legrosszabb esetben rák is lehet, ha az a seb hónapok óta ott van kezelni kéne
2023. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor további jó szex nélküli életet....
2023. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kezelteti, sajnos nem mulik reg ota :(( de nagyon rossz embernek ereznem magam ha ilyen miatt hagynam el mikor o is ott van nekem a rossz napokon
2023. febr. 26. 14:20
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

"De kozben annyira ragaszkodunk egymashoz nem tudom ,hogy vethetnek ennek veget"


További jó szexmentes életet akkor.

2023. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!