Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi alapján döntitek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi alapján döntitek el hogy egy pasival legyen szex?Milyen kritériumoknak kell megfelelnie?

Figyelt kérdés
Farok méret, hossz/ vastagság is beszámít,?

2023. febr. 28. 06:38
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
81%

Nyilván mérőszalaggal rohangálnak az utcán és akik hozzájuk szólnak annak először lemérik aztán beszélnek tovább.


Nem. Minden nő más alapján dönt. Van akinek a kisugárzás kell, van akinek a jó duma. A nő olyan partnerrel bújik ágyba akiből kinézhető hogy nem egy teszetosza nyomi és élvezhető vele a szex.

2023. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 én sem gondolom hogy mérőszalaggal rohangál.De gondolom csak megkérdi mekkora?
2023. febr. 28. 06:45
 3/13 StevenUp ***** válasza:
73%

ma 06:45


Első beszélgetés alkalmával ritka hogy ilyet kérdezzenek.

Ha beszélgetnél nőkkel akkor te is taoasztalnád hogy nem így működnek a nők.


Komolyan ennyire primitív manapság az oktatás? Vagy túl sok a szabadidő ilyenen rágódni?

2023. febr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 te ezt nőként írod?

Te az utcán a valóságban is szoktál járni kelni vagy csak tanári szoba, vagy iroda, munkavacdora nyuggerekkel ágy szerelmi háromszögben éled az életed?

2023. febr. 28. 07:05
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Tetszen az arca, teste, legyen kemia

Ne legyen önző bunkó...

A farok max a folytatásban jatszik szerepet

2023. febr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Sevenup, pihenj már..kora reggel agyon pezsegsz.
2023. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 StevenUp ***** válasza:
33%

ma 07:23


Valakinek rendet kell rakni a teremben, mert felütötte a fejét a butaság. Engem az emberi sötétség idéz meg. Ha nem lennének értelmetlen kérdések, lehet már eltüntem volna mint Pennyvise

2023. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
7.Hát egy fillérések a válaszaid az tuti..
2023. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 StevenUp ***** válasza:
47%

ma 07:41


Ettől most tuti eret vágok magamon.

Amugy a Penny nem egyenlő a fillérrel, és szabad fordításban is max krajcár, ami szintén nem egyenlő a fillérrel.


Jó persze, értem én, most be kellet oltanod, mert ezen mindenki kacaghat egy jót, te meg élvezettel nyulsz tőle a gatyádba. 😀


Istenem... Ma is jót kacagtunk

2023. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy számít. Az addig nem derül ki amég ott nem vagyunk. Csak oda úgy kell eljutni, hogy legyen önbizalma, és lehessen vele normálisan beszélni akármiről, ne legyen gyerekes szinten. Aztán ha a kémia megvan, akkor alakul.
2023. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!