Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell tenni hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni hogy egy nő szeresen kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Jó tudom, házimunka. De nálunk ez nem elég neki. Ha egy hét kimarad, akkor el szokta kezdeni kérdezgetni hogy mi bajom? Miért nem tetszik nekem? Eszébe se jut hogy ő másszon rám.

#kezdeményezés #Női kedv
2023. márc. 1. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezz vissza hogy neki mi baja, te miért nem tetszel neki, hogy ő soha nem kezdeményez.
2023. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki, hogy ő is kezdeményezhet, mert neked is jól esik.

Vagy kérdezd meg, hogy ő miért nem szokott.


Nálunk legtöbbször én kezdeményezek, sajnos (L). Nem tudunk ezzel sok mit kezdeni, mert én többször kívánom, ez miatt ő neki csak döntenie kell mikor megy bele. Bár én már ott tartok, hogy hagyom inkább, ha eszébejut majd megkeres.

2023. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyeregbe érzi magát. Féltékennyé kell tenni.
2023. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 StevenUp ***** válasza:
66%
Olyat kell alkotni nála, hogy kívánja az új menetet. Ehez férfi kell bizony
2023. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon osszetett egy noi-férfi egyuttélés, és foleg hogy változo. Fontos figyelembe venni a noi hormonális ciklust, mert eléggé befolyásolja, a lelkiállapotot, amiben sokat tudsz segíteni neki. Igen, házimunka, támasz vagy neki, stb, és alakítasz ki jo programokat. Aztán van néha olyan, hogy ki kell várni, hogy felébredjen benne kicsit magában is a sexualitás a hiánytol. Persze ezt már nagyon ovatosan és odafigyelve és bár hulyeségnek hangzik, de néha olyan is kell, amit a 3as ír, hogy légy oly magabiztos és eros férfi, hogy néha nem viszed tulzásba a kedvességet neki, hanem a no is érezze, hogy tennie kell érted, mert te is jo pasi vagy és elveszthet.

Ezen 2 utobbi nagyon ritkán, de sajnos elkerulhetetlen részei az életnek.


Attol fugg a párod melyikben van 4 fázis kozul.

2023. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Konkrétan, de finoman.
2023. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Bunda, autó, távol keleti nyaralás, 300 ezres teló, stb
2023. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció, illetve az álmoskönyvek szerint az odafigyelés, kedvesség meg tudja hozni a gyümölcsét. Egy kapcsolatban a vágy az ágyon kívül kezdődik.
2023. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Pénz, pénz, pénz. Jólét biztosítása, nyaralás. Nagy ház , jó kocsi, drága ajándékok. Mindjárt lesz kezdeményezés. Minden egyéb eredménytelen hülyeség.
2023. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő a pénzt és a jólétet szereti nem a szexet. Itt a kérdésre a válasz. Ha van sok pénz akkor kezdeményez.
2023. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!