Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, a ti pasitok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a ti pasitok is olyan, ha pár napig nem szexeltek vele (mensin kívül) mert kíváncsiak vagytok meddig bírjátok ki, szóval a ti pasitok is 2-3nap után már “hisztis” és folyton feláll neki??

Figyelt kérdés
Az én pasim (én26) ő 24, 3nap után már szinte az agyamra megy, nyaggat, hisztiz, szinte könyörög, hogy szexeljek vele már, de én egy hétig el akarom húzni, kíváncsi vagyok úgy tényleg sokkal több spermája lesz-e, na meg remélem nagyon bevadul majd…

2023. márc. 1. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség 🤪
2023. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindennap szexelunk a parommal, nyilvan ha mensi van akkor az a par nap kivetel, es ha 2 napig nincs szex a parom mar nem nagyon bir magaval, de 2-3 nap utan en is nehezen turtoztetem magam. N
2023. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# akkor minek írsz?

2#

Köszi 😉ti hány évesek vagytok?

2023. márc. 1. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én az egy hét szünet alatt valószínűleg rárántanék párszor, úgyhogy nem hiszem, hogy több spermát látnál, amikor szexre kerülne a sor.

Hacsak nem megdumáljuk, hogy ez a cél.

2023. márc. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én már bő 1 éve nem dugtam meg a nőstényem, de ő van ki ettől, nem én. :D

Ja, és a spermám nem lett több.

Egyrészt mert biológiát tanultam, és tisztában vagyok vele, hogy az elhalt sejteket a szervezet lebontja, és a sperma sem örök életű, másrészt meg mert minden héten párszor azért egészségügyi okokból ürítek is… ;)

33/N, 37/F

2023. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-4 nap önmegtartóztatás után azért már termelődik az átlagosnál több sperma. Felesleges egy hétig kínozni a férfi embert.


40f

2023. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

1. Nem lesz egyre több sperma, minél tovább húzod. 2 nap kihagyás után is ugyanannyi lesz, mint 1 hét után. Viszont az számít, hogy mennyi ideig tartod izgalmi állapotban. Ha 5-10 perc után gyorsan elmegy, akkor kisebb az adag, mintha 1-2 órán át folyamatosan izgatnád. Ennél hosszabb időnél meg már elkezdenek zsibbadni a herék. :D


2. 2 nap teljes kihagyás után a tesztoszteron szintje elkezd csökkeni a férfi szervezetében, szóval egyre kevésbé lesz ösztönösen vad. :D

2023. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem csináltam és nem csinálnék ilyet. Nem érdekel, hogy mennyi a spermája. :D
2023. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Miért kínozod? 3 nap után már több lesz. De egyébként nem csak attól függ. A sperma folyadék része folyamatosan termelődik, ha fel van izgulva. Ha sokáig húzod, és nem hagyod elmenni, de izgatod, sokkal több lesz. (Bár a spermium tartalma nyilván nem, de mennyiségre sokkal több lesz, és erősebben is lő ki.)

Viszont ha túl sokáig nem fekszel le vele, csak szimplán ki fogja verni, és oda a kísérletednek.

2023. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon gáz az is ha kínzod egy olyan dolog miatt amit meg tudsz nézni a neten is.


És az is nagyon gáz ha szex miatt hisztizik.

2023. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!