Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfiak hàny talàlkozó utàn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak hàny talàlkozó utàn mondjàtok el hogy csak szexet akartok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem komoly a kapcsolat, azt nyilván észre veszed, ha van egy kis eszed...

Amúgy meg mitől félsz, hogy szexeltél egyet? Nem ő volt az igazi, na és? Ne feküdj le senkivel az első randin és talán elkerülök az ilyeneket...

2023. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként én sem nagyon értem ezt a női eszmefuttatást, hogy csak azzal fekszek össze aki komolyan gondolja a kapcsolatot. És ha komolyan gondolom de pár találka/nap/hét után kiderül, hogy mégsem egymást keressük akkor mi van? Volt szex mégsem maradunk együtt. A másik lehetséges verzió pont ellentétes, mégpedig mi van ha nem keresek épp semmi komolyat de annyira összhangban vagyunk, hogy mégis egyre gyakrabban keressük egymást és kialakul a komoly kapcsolat?

Szerintem a legtöbb ember sodródik az árral a kapcsolatok terén és abból válogat ami épp elérhető, nem konkrétan keresi a komoly kapcsolatot hanem az a kölcsönös megértés, vonzalom stb hatására kialakul, komollyá válik. Aztán ha egy nő kezd egy férfival aztán különböző okok miatt mégsem jön össze a komoly kapcsolat akkor átverve, kihasználva érzik magukat holott legtöbbször egyikük sem tudhatta előre mi fog kialakulni. Igen van, hogy valaki csak a szexre hajt de azért gondolom hacsak nem házas akkor nem ez a jellemző hisz mindenki (vagy majdnem mindenki) szívesen vesz egy minden téren kielégítő kapcsolatot csak hát ez nem minden esetben jön össze ill. tán többször nem mint igen csak épp nem tudni előre melyik lesz az.

2023. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak nem egyformák.


- én pl gyorsan tisztázom, hogy csak szexről van szó

- van ismerősöm aki utólag tisztázza csak.

- van ismerősöm, aki képes akár 1.5 évig kajtatni egy csaj után, mire megkapja egy dugásra. Van felesége, nem szenved hiányt semmiben, ráér becserkészni a csajt.



A legtöbb nő egyébként ez utóbbi típust szívja meg a legjobban, mert bemagyarázza magának, hogyha fél éve hajt a pasas rá, akkor az biztos komolyan gondolja. Pedig pont az ilyen férfi az, aki máshol megkapja a napi betevőt, és ezért nem siet sehova.

2023. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is csak azzal fekszem le a aki komolyan gondolja.


Nem ítélem el az egyészakás kalandokat de nem tudom elképzelni hogy úgy feküdjek le valakivel hogy nem ismerem.


Nem tudhatom biztosra hogy nem kapok el betegséget ha meg terhes leszek akkor szinte biztos hogy csak én szívnám meg. Nem éri meg a fáradságot.

2023. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NTBS ***** válasza:
88%
Első alkalom előtt.
2023. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az elsö előtt már nyilvánvalóvá teszem neki. 40F
2023. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én sosem akarok dugni egy nővel attól, hogy kívánatosnak tartom. Ezért nincs nálam "csak szex" kapcsolat. Kell valami plusz, hogy egy nővel le akarjak feküdni. Volt, akivel a kapcsolatom alapvetően szex-orientálttá vált, de ott is megvolt valami fura vonzódás a másik személyéhez, és jellemzően sok éven át összejártunk, néha nem szex miatt, csak úgy együtt ellenni, kirándulni, benne a lehetőséggel, hogy néha spontánul egymásnak esünk. Ezért nem mondtuk ki, hogy most ez egy szexkapcsolat vagy komoly kapcsolat, egyszerűen találkozgattunk, és ha úgy adódott, lefeküdtünk, mindkettőnk örömére, és nem volt semmi szemrehányás, csalódás.
2023. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!