Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori, hogy valakit csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy valakit csak óvszerben szop le a barátnője? Velem ez van. Hogy vegyem rá, hogy rendesen gumi nélkül szopjon? 27/F

Figyelt kérdés
Kezdek szerelmes lenne egy csajba, akivel többnyire rendszeresen kefélek mostanában. Isteni vele a szex, de van egy bökkenő, hogy amúgy jól orálozik, de csak úgy hajlandó leszopni, ha van gumi a farkamon. Ti hogy álltok ehhez akit csak gumiban szop le a partnere? Csak szerintem ciki?

2023. márc. 2. 14:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
24%
Csak ovatos
2023. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Alapvető dolog, hogy tiszteletben tartjuk egymás szokásait, félelmeit.
2023. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
Kicsi a tábornok...így nagyobbnak érzi, és a szagot is elfedi a gumi.
2023. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
az oké, hogy nem vesszük rá a másikat olyasmire, amit ő nem szeretne, ettől még elég kiábrándító
2023. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
amúgy azért kézzel meg meri érinteni a farkadat, vagy ahhoz is gumikesztyűt húz?
2023. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván, ha biztos lesz abban, hogy nem “kefélsz” rajta kívül más lánnyal, akkor sokkal bátrabban fog hozzáállni a dologhoz.

Én sem kapnám be senki farkát, ha nem tudnám biztosan, hogy nem kúrálgat még 8 másik nőt rajtam kívül, és nem kapok el semmi nyavalyát tőle.

2023. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgessetek a dologról. Kérdezz rá, de csak okosan.
2023. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
6: es kesobb mi fog valtozni? vagy mit valtoztat az ha melletted meg 7et kefel, vagy elotted kefelt 7et? ugyanazt tudod elkapni akkoris ha egybol gumi nelkul kapod be neki, vagy ha csak 3 honap ismerkedes utan. a nemibetegseg nem fogja azt mondani hogy csak azonnal fertoz🤦🏻‍♂️
2023. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%

Mit mond miért csak úgy?

Ennyire fél a nemibetegségektől vagy nem szereti a spermát?


Mert ha utóbbi azt meglehet vele beszélni hogy nem élvezel a szájába

2023. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt ilyen nőm. Nekem is furcsa volt, de nem csináltam belőle nagy problémát: vettem ízesített gumit és kész.
2023. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!