Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazás közben folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazás közben folyamatosan pisilési ingerem van és így nem tudom élvezni. Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és még szűz vagyok, most vagyok 2 hónapja együtt a barátommal és többször volt köztünk petting. Van, hogy maszturbáció közben is pisilnem kell, ami van, hogy felmérgel, mert akkor meg kell szakítanom, hogy elmenjek wc-re, de van, amikor ezen túllendülök, és így is sikerül elmennem. Ez mondjuk csak csiklóizgatásnál volt, én magamat nem szoktam ujjazni. Na, ebből kiindulva direkt elmentem petting előtt a wc-re, hogy ne zavarjon be a pisilési inger. Egy darabig jól is ment minden, de egy idő után éreztem, hogy megint pisilnem kell. Azt olvastam, hogy ujjazáskor és a G-pont ingerlésekor a húgyhólyagot is ingerlik, innen az inger, de hogy ettől még hamarabb mennek el a nők. Illetve, hogy hasonló az orgazmus közeli állapot. Volt már orgazmusom és az nem hasonlított a pisiléshez, bár lehet, hogy csak azért, mert a csiklót izgattam? Illetve én próbálom kizárni a pisilési ingert és csak az élvezetre koncentrálni, de valahogy mégis befeszülök, hogy érzem, hogy pisilnem kell, figyelmen kívül akarom ezt hagyni és természetesen nem akarok a páromra vizelni. És emiatt nem sikerül elmennem, abba kell hagyni, hiába jó, mert csak zavar ez az inger és rohanok pisilni, de van, hogy hiába ülök a wc-n és érzem azt korábban, hogy mindjárt bepisilek, nem jön ki szinte semmi. Persze utána megmosakodok, de ekkor már lőttek a hangulatnak.


Valami tanács, hogy lehetne ezen túllendülni? Másnál is van/volt így?



2023. márc. 2. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan leírtad: ugyan inger van (az izgatás miatt), de nem tudsz pisilni, mert nincs mit.
2023. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ne hagyd abba a maszturbálást, amikor pisilni kell. Nézd meg, hogy mi történik. Ha bepisilsz orgazmus közben, akkor menj el orvoshoz.
2023. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor te nagy valószínűséggel spriccelni tudsz elélvezéskor. Nekem sajnos senki sem fog az arcomba élvezni így.
2023. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Engedd el magad és “pisilj Be”! Nem pisi fog jönni, hanem el fogsz élvezni , a barátod jól csinál valamit és te is kellokeppen el tuds6 lazulni, lassan majd jöhet a szex is.


F

2023. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Gyönyörűen leírtad a "spriccelős" orgazmus elejét!

Csak ugye te megszakítod, és ez nem jó.Engedd el magad: az elején valóban hasonlít az érzés a bepisiléshez, de ha tovább csinálod, olyan orgazmusban lesz részed, hogy eldobod az agyad!!! És ilyenkor nagyot fogsz spriccelni, de nem pisit, hanem a női orgazmus váladékát, amit rengetegen fognak tőled irigyelni! Beszéld meg a kedveseddel, és játsszátok végig megszakítás nélkül... Imádni fogod!

(hát persze hogy nem tudsz pisilni, hiszen nem is pisilned kellett, hanem spiccelni, csak megszakítottad!)

Legyetek nagyon boldogok!:)

2023. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó tanács.

Ez valóban egy fantasztikus és nagyon jó dolog, de csak akkor, ha kicsit sem fogod magad vissza.

Nekem volt ilyen kapcsolatom, a következő volt a megoldás.

Baba boltokban lehet kapbi un. műanyag lepedőt. Venni kell egy olyat, és ha azt magad alá teszed, akkor bátran átadhatod magad az orgazmusnak.

Ezek nagyon jó anyagból vannak, nem zavaró.

Nem csörőg mint egy neylon, meg ilyesmi.

Pici babák alá szokták tenni.

2023. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!