Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az a férfi nemiszerv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az a férfi nemiszervnél, hogy erős izgalmi állapotban valakinek felfelé kunkorodik, míg másoknak pedig lefelé, vagy olyan is van, amikor szinte teljesen egyenesre keményedik?

Figyelt kérdés
Én például kicsit sajnálom, hogy nekem felfelé "kunkorodik", mivel azt hiszem a nőknek élvezeti szempontból a legjobb az, amikor nyílegyenesen áll, mint a cövek.. :D

2023. márc. 2. 19:42
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
83%
Nem feltétlen. Pl lovagló és kutya lpózban sokkal intenzívebb érzés a nőnek ha kicsit felfelé áll a pénisz
2023. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi vagy te , malac hogy kunkorodik a farkad???
2023. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Befolyásoló tényezők:


- Politikai ideológia

- Vallási meggyőződés

- Mazsola fogyasztás, vagy épp nem fogyasztás

2023. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanúgy egyéni mint az összes többi testrész. Nézd meg, mennyire különbözik az emberek orra, füle, álla, keze, melle, lábfeje, puncija.


Mindegyik féle irányba álló farok számára van olyan pozíció, ami a legideálisabb, ezt rutinnal meg lehet tanulni jól kihasználni.


Látványra van inkább különbség, mármint, nekem személy szerint pl vonzóbb, szexibb egy peckesen felfelé álló farok, mint egy vízszintesen vagy annál lejjebb mutató, de ha a gazdája ismeri és jól tudnak együtt dolgozni 😁, akkor használat közben már nincs igazán jelentősége.

2023. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2023. márc. 2. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Görbül a szó amit keresel. A kunkorodikról nékem más jut eszembe.

De nyilván azért, mert mind másak vagyunk. Ugyanígy kérdezhetnéd, hogy miért kerek valakinek a feje, vagy miért hosszúkás.

2023. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfelé áll, az még erőteljesebb merevedésnek tűnik, nemde?
2023. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
G pontot könnyebben el lehet érni a nőnél a nem nyíl egyenes pénisszel! Mivel a vagina belső falához simul, dörgölődik...Szóval van előnye!
2023. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahány férfi van,annyi fele penisz létezik!Mindenkinek másféle az állása!
2023. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb szerintem a kunkori felfelé, nekem sajnos egyenes előre mint a cövek, és bőr nélküli
2023. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!