Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves pasival mennyi idős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves pasival mennyi idős lány szexelnek?

Figyelt kérdés
Ennyi idősen még vonzónak találják a fiatal csajok őket?
2023. márc. 3. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Én 36 vagyok és lefekudt velem egy 22eves, es neten ismerkedtunk meg
2023. márc. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Làttam már olyat, aki 10 évet is letagadhatott volna a korából. De nagyon jó gének, kemény munka volt mögötte, hogy jól tartsa magát. De azért nem ez a jellemző a nagy többségre. Sokan idősebbnek tűnnek inkább a valódi koruktól, és nagyon ápolatlannak, igénytelennek tűnnek.
2023. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Attól is függ, hogy mennyi pénze van a pasinak!
2023. márc. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
#3! És attól is, hogy "aranyásó-e" a lány!
2023. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
60+
2023. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem csak a kor függvénye.


Attól függ, hogy az illető, hogy tartja magát.


Sokszor van amikor egy 30-as rosszabbul néz ki mint egy 40-es. Vagy akár egy 20-as is.

2023. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

49 évesen például konkrétan 33 illetve 27 éves nők is vonzónak találnak.

Igaz, kb 40 -43 nak gondolnak a legtöbben.

Egyszerűen szerencsém van, a családban mindenki " fiatalos".

2023. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
SZerintem a 40 éves férfi még nagyon is attraktív a nok számára. Szerintem a top kor valahol épp a 30-40 kozott van, ahol már van értelem, existencia, magabiztosság, erzekiség, tapasztalat, fiatalos energia, noi mivolt ismerése.
2023. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb idős férfit már nem az ösztönei hajtják. Van ideje a nővel foglalkozni és már nem is gyorstüzelő. Mivel feltehetően az életkora miatt is már sok mindent tapasztalt és már nem a szex dominál náluk, így akár empatikusabbak is lehetnek. Hozzátenném, bunkó meg minden korosztályban fellehető! Az időskor nem betegség csak egy állapot, amibe egyszer mindenki bele kerül, ha úgy adódik.

Mellesleg, láttam már nőt együtt 30-40 év korkülönbséggel is idősebb férfival.

2023. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

Màr akinél. A legtöbb elhanyagolt, puhos, piál, és megkeseredett. Mellé meg akkora egójuk van, hogy egy városban nem férne el. Mindenért csakis a nők a hibásak kivétel nélkül a kedvenc mondatuk.

2023. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!