Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pont belé illek? Tényleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont belé illek? Tényleg?

Figyelt kérdés

A párom sokszor mondja, hogy pont bele illek. Hogy nem kívan sem hosszabbat sem vastagabbat, mert akkor mar fajna neki. Ugyanakkor, ha pl valami vastagabb játékszert használok nála, akkor hatalmasat élvez.

Az tény, hogy vannak olyan pózok, amiben mar jelzi, hogy ez tul sok es ovatosabban.

Nem vagyok extrem meret, a nagy europai atlagba tartozhatok a magam 16.5 centijevel.


nincs kisfarok komplexusom, csak kivancsisagbol kerdezem, hogy a nok mennyire oszintek ezen a teren a parjukkal.


2023. márc. 3. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Majd ha szétmentek, és esetleg veszekedés lesz a vége, akkor derül ki igazán. Ha mégsem voltál neki elég, biztosan a fejedhez vágja

Nő vagyok, és nem akarom nagyon lehúzni a “fajtársaimat”, de nekünk mindig az a tökéletes, akit szeretünk. De ebben a tekintetben egyáltalán nem az őszinteség beszél belőlünk.

2023. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyszer mar volt egy csunya szakitasunk, akkor is visszajart d.gni XD, illetve nem vagta a fejemhez. akkor az szamit?
2023. márc. 3. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg.

Lapozz!!!

2023. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egyes jol írja. Plusz pont, hogy valaki végre így bevallja. En is ezt tapasztaltam. Es ahogy válaszoltad, ha nem vágta a fejedhez akkor se, és vissza is járt utánad, akkor tényleg úgy is van kb. Igen, mindig veszekedéskor bokodnek ki érdekes dolgok.
2023. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Hazudik.
2023. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ezt mondja mindig a csajod. :)
2023. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: top comment :D
2023. márc. 3. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Téged szeret, ezért mondja.
2023. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!