Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány szűz nő lehet a korosztál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szűz nő lehet a korosztályomban?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, erősen introvertált. Egy 19 éve szűz csajt ismertem, bár ő nem mert férfiak előtt levetkőzni mert gyerekkorában kövér volt és sokat gúnyolták emiatt, bezzeg más nőkkel szívesebben csinálná azt mondta, elmenne valami lgbt bárba és szexelne egy nővel. Facebookon olvastam még hogy írta egy csaj hogy 25 évesen szűz mert a családjában tabu volt a szex és nem világosították fel stb. Szívesen veszteném el egy másik szűzzel, nem kikötés de érdekes lehet. De valószínűleg a hasonlóan introvertált lányokat igencsak nehéz elérni, gondolom ez fordítva is igaz rám.
2023. márc. 3. 22:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiatalabbakat szeretem 17 re raktam fel a legfitalabb korosztályt.
2023. márc. 3. 22:07
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
A többség szerintem már nemaz. Én olyan 10-20%közé tenném.
2023. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Az én baráti körömben van egy pár szűz lány. (19-21) Egyiket se mondanám nagyon befelé fordulónak, zárkózottnak vagy sérültnek. Egyszerűen csak nem jött ki a lépés. Egész jól is néznek ki szerintem de egyszerűen nem volt aki érdeklődjön irántuk.

Én is szűz vagyok még viszont nekem valószínűleg eddig azért nem jött össze mert nem vagyok egy topmodell alkat és van rajtam jópár kiló felesleg.


20/L

2023. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem van egy nőnemű barátom vagy mim aki szerintem abszolút nem nézz ki jól de kb 14 éves kora óta él szexuális életet. Mondta hogy éjjel nappal dugtak, anált is nagyon szereti bevallása szerint, bár ő igencsak sérült.
2023. márc. 3. 22:17
 5/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is az vagyok, egészségügyileg gyerekkomtól kezdve szóval jah.
2023. márc. 3. 22:18
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sérültségtől független, ismertem egy 15 éves csajt aki mentálisan nagyon oda van mégis 2 férfival volt már.
2023. márc. 3. 22:20
 7/24 A kérdező kommentje:
Engem 18 évesen leszázalékoltak szívbetegség miatt, apámtól örököltem, neki ez a születésem után jó pár évvel jött elő szóval nem tudott róla. Nem is vállalok gyereket.
2023. márc. 3. 22:21
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Kevés

Mivel 17-18 éveseknek 14-15 éves barátnőjük van, ezért hamar elvesztik a szüzességüket.

A fiúk később. A lányok hamarabb.

Az oka, amit írtam.

2023. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egy barátomnak 20 évesen volt 15 éves csaja, egyszer nyitott felém egy 15 éves csaj (fent említett), bár amilyen labilis volt meg miegymás nem tudtam kezelni.
2023. márc. 3. 22:23
 10/24 A kérdező kommentje:
Ami poén volt mert pont depresszióról és gyógyszerfüggőségről beszéltem, aztán azt mondta hogy megfogta a személyiségem mert nem tűnök egy happy embernek.
2023. márc. 3. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!